Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 We can dance until we die

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyMier Iun 01, 2011 10:00 pm

Nu stia cat e ceasul, dar stia cu siguranta ca e seara, era de dimineata in club, si nu facea altceva decat sa se plictiseasca, nici macara nu vroia sa danseze, nu cu toti tampitii care o invitau. Statea pe un scaun la bar cu o doza de cola din mana, mai gusta din cand in cand din lichidul rece.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 5:03 am

Intrase plictisit in club. Nu prea il incanta pe el la ora aceea o iesire dar prietena lui cea mai buna il tot batuse la cap ca ar fi cazul sa mai iasa si el altfel se va pietrifica in casa sau in parc. Se aseza la tejghea pe un scaun asteptand ca barmanul sa ii ia comanda. Nu era nustiu ce lume dar era destula .
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 7:17 am

Incepu sa dea copilaresc din picioare, neavand deloc astampar, vroia sa faca ceva, dar nici ea nu stia ce, orice numai sa scape de plictiseala. Dadu din greseala peste doza de suc care i se varsa pe tricou, numai asta nu-i lipsea in acel moment. Ofta scurt privindu-si bosumflata tricoul.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 11:32 am

Parca nu avea chef de nicio bautura , avea chef doar sa stea si sa se uite . Atentia ii fu atrasa de tipa de langa el care tocmai isi varsase putin suc pe tricou. Scose lenes un sevetel din buzunar si il intinse zambind scurt.
-Poftim!ai nevoie!
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 11:38 am

Isi indrepta atentia spre baiatul de langa ea si lua servetelul din mana lui zambindu-i.
Merci mult! zise si incepu sa-si stearga tricoul. Trebuia sa se duca la baie sa dea cu apa peste ca sa nu se pateze, macar atat stia si ea in materie de haine. Se ridica de pe scaun privind in jur, era de dimineata acolo si se pierdu-se de vreo doua ori in drumul spre baie. Ofta scurt si se aseza la loc pe scaun, renuntand la idee.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 11:44 am

Zambi satisfacut ca ajutase si el pe cineva. Se gandi ca nu era asa rau precum spuneau anumite persoane despre el. Avea ceva sentimente in chestia aia numita suflet.
-Oricand! spuse el dulce zambind. Se intoarse inapoi la tejghea reluandu`si pozitia . Dupa cateva minute isi intoarse din nou privirile catre tipa
-Nu ar fi mai ok daca te`ai duce pana la baie?Sa te cureti un pic mai bine sa nu ti se pateze mai rau tricoul.
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 11:49 am

Isi inchise pentru scurt timp ochii, apoi ii deschise cand il auzi pe baiat vorbind din nou.
Ar fi mai mult decat okei! a zis vesela si s-a dat jos de pe scaun, zambea larg si parca din toata inima, macar cineva o ajuta, era invatata sa ajute si sa fie ignorata, dar se simtea mai bine cand ii pasa cuiva de ea.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 11:56 am

Zambi din nou inchizand ochii. Muzica din club ii cam distragea toata atentia de la gandurile lui si nu se prea putea gandii la multe chesti.DEschiza ochii privind`o pe tanara.
-Apropo!numele meu este Joshua!zise el intinzand mana zambind
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 12:05 pm

Katherin, incantata de cunostinta! ii stranse mana intr-a sa zambind cald, apoi ii dadu drumul.
Deci... dupa tine, eu stau de dimineata aici si m-am pierdut de cateva ori. stramba copilaresc din nas.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 12:08 pm

-Deasemenea!zise el puandu`si mana pe tejghea. Nu prea se prinse de ce zise ea. Dupa el?vrea cumva sa o conduca la baie?Cand zise ca se pierduse de cateva ori ii picase fisa
-Vrei sa iti arat unde e baia , nu?zise el putin nedumerit vrand sa vada daca intelesese bine
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 12:14 pm

Dadu afirmativ din cap razand.
Da! Exact! Ce vrei n-am idee pe unde sa o iau! Vrei cumva sa ma pierd iar pe aici? Laule! s-a bosumflat si si-a incrucisat mainile la piept, apoi a scos copilaresc limba la baiat.
Hai! Faci si tu putin sport, nu strica! zise si il trase de mana ca un copil mic.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 12:27 pm

Ramase uimit de reactie fetei. Se vedea ca era o persoana amuzanta. Zambi ridicandu`se de pe scaun luand`o inainte spre baie
-Bine , nu sunt rau!tine`te dupa mine sa nu te pierzi!
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 12:30 pm

Daaa!! zise ridicand o mana in aer si incepu sa topaie in urma baiatului.
Pot sa-ti spun Oppa? intreba ajungand langa el. Se ridica in varful picioarelor incercand sa para si ea macar cu putin mai inalta.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 12:40 pm

Se intoarse brusc catre ea incruntandu`si sprancenele. Dece i`ar zice asa?In fine daca ei ii placea ii era indiferent
-Sigur , dar dece asa?zise el la fel de mirat. Era obisnuit doar cu Josh sau Danny , sau cum ii mai zicea sora lui mai mica Joshy.
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 12:47 pm

Oppa vine din coreeana si inseamna 'frate mai mare' si..uhm..cum tie vad ca-ti place sa ingrijezi copii, ma gandeam ca ti se potriveste. zambi larg si mandra. Era clar, nu trebuia sa se mai uite la drame coreene, mai ales ca mintea sa era bulversata dupa ce vedea un film de groaza, apoi o drama.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 2:55 pm

Ridica o sparnceana incercand sa para putin serios desi il umfla rasul. Frate mai mare , suna bine , nu prea era el cu copii dar ii placea sa aiba grija de ei .
-Aha , ok, suna bine , hai sa mergem la baie!zise el intorcandu`se pe calcaie mergand drept inainte catre baie
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyJoi Iun 02, 2011 10:30 pm

Isi incrucisa mainile la piept oftand.
Eu urasc copii mici, sunt cele mai stupide creaturi, si cica sunt dragute, pff...toti seamana la fel, doar imbracamintea difera. a zis dand simplu din umeri si la urmat.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyVin Iun 03, 2011 4:45 am

Ramase uimit la ceeace spuse Katie dar isi pastra fata de indiferent ajungand in fata baii.
-Nu sunt chiar asa rai! am ajuns , vrei sa te si astept?zise el rezemandu`se de perete
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyVin Iun 03, 2011 7:06 am

Hai inauntru si ajuta-ma sa ma curat! zise tragandu-l de mana in baie, stia ca un baiat n-avea voie in baia fetelor, dar pentru ea nu prea conta asta. Privi in jur, erau doar doua fete inauntru, una blonda si supla si alta mai micuta de inaltime si roscata, dadu simplu din umeri trangandu-l de mana pe baiat pana la o chiuveta.
Daca platiti va las sa-l atingeti. a chicotit dand drumul apei.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyVin Iun 03, 2011 8:59 am

Dadu indiferent din umeri lasandu`se purtat de fata. Nu prea il interesa pe el daca era sau nu in baia fetelor .
-Cum adica daca platiti?sunt exponat rar si nu stiu eu?zise el ridicand o spranceana.
-Hai sa te ajut si sa iesim de aici!
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyVin Iun 03, 2011 9:05 am

Nu e nevoie, ma descurc. zise calm. Uda servetelul si incepu sa-si stearga bluza, isi ridica privirea pre oglinda uitandu-se ciudat, se intoarse cu fata spre baiat, era acolo, dar... in oglinda parca era decat ea. Inima incepu sa-i bata mai tare si inghiti in sec.
Uhm... stii, poti astepta afara, n-ai voie in baia fetelor. a zis luand apa in pumni, dandu-si pe fata.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyVin Iun 03, 2011 9:10 am

O privi fix .Ciudata si brusca schimbare de comportament.
-Sa inteleg ca nu mai trebe sa te ajut?si atunci de ce mai adus pana aici , si pe deasupra ai mai si zis sa te ajut? zise el calm cu privirea atintita asupra ei
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyVin Iun 03, 2011 9:17 am

Ahm..a....a-a-a-a-hm...pai..stii? E...si cum? Tu esti om, nu-i asa? zambi usor stramb cautand o cale de iesire cu privirea. Simtea cum se facea tot mai cald in incapere si incepea sa transpire, dar, poate era doar imaginatia sa.
Sus In jos
Von Daniel Joshua

Von Daniel Joshua


Mesaje : 61
Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 29

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyVin Iun 03, 2011 9:24 am

Isi inrunta din reflez srancenele privind`o cu ochii lui de un mov adanc. e era cu intrebarea accea nu isi putea da seama , isi putea tot timpul controla infatisarea lui demonica.
Incepu din nervozitate sa rada incet si isteric
-Nu inteleg , normal ca sunt om , ce as putea fi altceva?
Sus In jos
Katie

Katie


Mesaje : 42
Data de inscriere : 01/06/2011

We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die EmptyVin Iun 03, 2011 9:29 am

O..o...o-oo fantoma! zise apoi incepu sa rada, opri apa si isi privi tricoul. Era acum curat, insa mai ud ca inainte, oricum nu mai conta, trebuia sa se prefaca normala, probabil era doar imaginatia sa, trebuia sa nu se mai uite la filme de groaza.
Gata! S-a luat, hai sa mergem! zise si il trase de mana afara din baia fetelor.
Nu vreau sa te violeze astea pe aici fara sa plateasca. zise copilaros.
Sus In jos
Continut sponsorizat





We can dance until we die Empty
MesajSubiect: Re: We can dance until we die   We can dance until we die Empty

Sus In jos
 
We can dance until we die
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Oras. :: Club.-
Mergi direct la: