Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Stream of consciousness!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 9:03 am

Hă? Mie îmi fac ceaiurile..ah, nu mai contează...
S-i-a ciufulit părul și s-a dus la acea mică bucătărie. Oftă...
Deci... un ceai, deci, dacă e motel, presupun că are pe-aici pe undeva.... spuse căutând pe acolo cele necesare.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 9:09 am

Se aseza mai comod in pat, il durea ingrozitor stapele, insa prefera sa taca. Lua perna si si-o puse pe cap, inchizand incet ochii, nu mai ii era somn, insa voia sa se relaxeze.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 9:15 am

Găsi pe-acolo niște pliculețe pentru ceai... de iasomie. A pus pe aragazul mic niște apă și dădu drumul la hotă... nici el nu știa de ce, doar nu era nici abur nici fum.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 9:19 am

Stranse perna in brate si spre mirarea sa, adormi. Nu visa, deobicei el nu avea vise, si cand avea erau cosmaruri, dar nu prea se temea de ele, stiind ca sunt produsuri ale imaginatiei sale.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 9:23 am

Termină ceaiul și când se întoarse cu cele două cești pe tavă îl văzu adormit. Lăsă încet tava pe o măsuță și se așeză în genunchi, să-l privească. Zâmbi dulce și oftă încet.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 9:28 am

Se intoarse pe partea cealalta, stramband usor din buze, incepea si pe el sa-l deranjeze lucrul asta. Somnul sau n-a durat mult, caci a deschis brusc ochii si s-a ridicat in fund privind adormit in jur.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 11:22 am

S-a întâmplat ceva? întrebă el ridicându-și capul. Ți-am adus ceaiul, e acolo, a arătat cu degetul tava cu două căni și zâmbi.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 11:35 am

Dadu nedumerit din cap, apoi zambi usor fortat.
Merci mult, esti un scump! zambi larg si lua o cescuta de ceai in mana, sufla incet in ea, gusta, apoi se linse incet pe buze.
Wow! Gata, maine ne casatorim, nici nu discut! zise razand.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 11:43 am

Îl privit mierat și zâmbi apoi.
Ce-ți veni, dragă? a întrebat și a luat și el ceșcuța sa. Nu am făcu mare lucru... a râs și a gustat din „capodopera” lui culinară.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 11:56 am

Hai mai! Te rog, ne casatorim, apoi poti sa bagi divort eu nu ma supar. continua sa rada, se opri si mai gusta din ceai.
Crede-ma, nu vrei sa ma vezi pe mine in bucatarie. chicoti si scoase copilaresc limba la el.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 11:58 am

Ar fi frumos... dar de când e legală căsătoria între persoanele de același sex? a spus închizând ochii și încercând să-și imagineze cum ar fi să stea la casa lui cu cel pe care îl iubește.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 12:06 pm

Pai..mergem in Spania, acolo din cate stiu, a fost legalizata in 2004, deci n-o sa avem probleme. zambi larg si mai gusta inca odata din lichid.
Deci, spune, accepti sa fi..uhm..sotul meu? intreba razand.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 12:09 pm

Eu acceptă bucuros..dar unde-s inelele? Ah..stai! a chicotit și și coada lui de dragon apăru. Îi trase mâna liberă și m o puse lângă a lui, apoi își puse coada în jurul lor, ca două brățări.. A scos limba la Jason.
Așa...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 12:19 pm

Si-a lipit fin buezele de ale sale zambindu-i.
Deci, suntem si casatoriti. Wow, evolueaza repede relatia noastra chicoti.
Oo sa avem o familie ca in desenele animate? Tu in bucatarie venind din cand in cand sa-mi dai cu lingura in cap si eu in fata televizorului cu berea in mana? intreba razand.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 12:23 pm

Hm, mereu am visat să am o fetiță roșcată... dar nu și un soț leneș a spus râzând. Și-a luat coada de pe mâinile lor și aceasta a dispărut.
Auzi..tu..te transformi în nopțile cu lună plină, așa cum am auzit? a întrebat dându-se cât mai mult lângă el. I-a luat ceșcuța din mână și a pus-o pe tavă.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 12:27 pm

Iti dai seama ca nu vom putea avea copii, nu? Am o idee, divortam si ne casatorim cu fete. zise ganditor.
Ahm..nup, esti tootal dezinformat, ma transform cand vreau, pe mine nu ma afecteaza luna. dadu simplu din umeri.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 12:30 pm

Nu.. adoptăm unul... că eu nu suport fetele, sunt prea fițoase și vor non-stop parfumuri și haine. a spus punându-și mâinile în sân, dar nu mult pentru că imediat după de-i trecu supărarea îl îmbrățișă pe Jason.
Și..ce culoare are blana ta? l-a întrebat fără să se miște.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 12:34 pm

Da...nu-mi convine sa adopt un copil, adica nu-mi place, dar facem cum zici tu. ofta, apoi ridica o spranceana.
De cand te intereseaza pe tine lucrurile astea?
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 3:42 am

Păi, tu ai văzut ce culoare am eu... vreau să știu ce fel ești tu.a spus jucându-se în părul lui. Închise ochii și se lăsă greu pe băiat.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 6:37 am

Bine, bine, o sa ma transform, dar doar pentru a-ti potoli curiozitatea. ofta scurt si se ridica din pat, inspira aer adanc si-l expira incet. Se transforma imediat intr-un lup, de dimensiuni mult mai mari decat cele ale unui lup normal. Blana toata ii era neagra, iar ochii erau rosii. Se aseza pe parchet, in fund si dadu usor din coada, cu grija sa nu darame unele lucruri din camera.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 10:40 am

A mărit involuntar ochii și aproape că a tipat „ cățelușul” când l-a văzut. Era conștient că dacă-l atacă(dar era sigur că nu va face asta) nu va scăpa, dar ele era mereu așa naiv. L-a mângâiat pe cap și l-a pupat scurt.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 11:01 am

Scoase limba la el si se intinse pe parchet cu capul pe labe, apoi inchise ochii, era mai confortabil. Isi deschise ochii si reveni la forma umana. Tusi de cateva ori.
Multumit? intreba asezandu-se pe pat.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 11:16 am

Foooarte! a spus ridicând mâinile în aer, ca să-i arate cât de mult, apoi sări pe el și-și puse mâinile în jurul gâtului său. Se retrage repede și se ridică.
Ah..am uitat, gommene.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 11:26 am

S-a lasat pe spate si cand baiatul s-a retras l-a tras de mana din nou peste el.
Sti ca nu se mai pune promisiunea aia, nu? Acum, poti sa ma saruti de 1000 de ori pe zi ca eu nu ma supar, din contra, imi place. zambi usor malefic.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 11:31 am

A zâmbit fericit și și-a lipit buzele de ale lui pentru câteva secunde. S-a retras și și-a dus un deget pe buze.
Plaaace și lu mie... a spus copilăros și a aplecat capul în spre stânga.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Stream of consciousness!
Sus 
Pagina 6 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Oras. :: Biserica.-
Mergi direct la: