Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Stream of consciousness!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:27 am

A privit absent becul pentru câteva secunde fără să zică nici măcar un cuvințel.
Okey . a spus în sfârșit, fără să se miște.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 4:40 am

A oftat lung si a iesit din bucatarie. S-a privit in oglinda si si-a aranjat hainele, apoi parul.
Bine atunci, totul o sa fie okay. a spus incet si a iesit din camera. S-a rezemat de un perete asteptand sa urce liftul, putea s-o ia pe scari, dar era mai convenabil asa.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 9:48 am

A rămas acolo, oftând. L-a privit cum pleacă și apoi s-a dus și a luat bolul cu cireșe, a stins becul. A mers și s-a uitat după el, apoi a intrat înapoi, ducându-se în living, să se uite la TV, la un film.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 10:03 am

Cand usile liftului s-au deschis a pasit in el. Astepta atat de mult sa ajunga acasa, se simtea total pierdut nici el nu stia ce gandeste, defapt nu prea tinea cont de nimic. Si-a proptit spatele de un perete al cabinei asteptand sa coboare mai repede.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 10:21 am

Cu toate gândurile împrăștiate în cap, s-a așezat pe canapea cu bolul pus pe burtă. Lua din el câte o cireașă, lși o mânca încet. A luat telecomanda și a dat drumul televizorului pe AXN, unde era un episod din serialul FlashForwards.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 10:41 am

A iesit din lift cand usile acestuia s-au deschis, si, in scurt timp si din cladire. Se indrepta incet spre casa lui, nu se grabea deloc, oricum nu avea de ce. Voia sa-si ceara scuze, dar nu credea ca are de ce, spusese doar ce gandise. Ofta bosumflat copilaresc si privi cerul.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 11:38 am

S-a ridicat și s-a dus la fereastră, l-a văzut pe Jason și a fugit repede , a căutat repede și a găsit o foaie dublă de matematică și o cariocă roz. Ura culoare roz, dar... Altceva nu găsea. A făcut a făcut jumătate avion, a desfăcut-o și a scris pe ea.
Te întorci ,nu? La defectul de mine... Adică..știi doar că te vreau lângă mine. a făcut foaia la loc avion și a fugit la fereastră a pus în ea o cireașă făcut-ă din partea ruptă e hârtie. A suflat-o și ateriză exact la câțiva pași în fața lui Jason.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptyVin Iun 10, 2011 11:49 am

A privit ciudat avionul si s-a aplecat, l-a ridicat mai mult din curiozitate. Vazand ca scrie ceva l-a deschis. A zambit din coltul gurii citind randurile. Si-a ridicat privire , numai cand vedea de unde coborase i se facea rau. A intrat in motel si n-a mai asteptat liftul, a urcat grabit scarile, simtind cum nu-l mai tin picioarele. Ajuns in fata camerei a batut incet la usa asteptand sa i se deschida.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 12:15 am

S-a dus l-a ușă și a privit-o ciudat. Nu știa dacă a vrut sau nu să se întoarcă pentru că el plecase de la fereastră imediat cum Jason a ridicat biletul. A deschis și l-a privit pe băiat.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 12:22 am

Asta e al tau? zambi din coltul gurii intinzandu-i avionul din hartie.
Pfff...nici nu poti sa-ti dai seama cat de mult te urasc. si-a ciufulit parul cu ambele maini.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 12:30 am

Luă foaia din mâna lui și se uită pe ea.
Da, el meu.. a spus zâmbind atunci când l-a ciufulit. A ridicat capul și l-a privit. Mă urăști? a întrebat pe un ton inocent și trist.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 12:36 am

Da! a spus serios privindu-l.
Te urasc si foarte mult, doar pentru ca ma inebunesti. Nu ar fi trebuit sa fi dragon, mai degraba inger. zise ganditor privind tavanul.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 12:47 am

L-a luat în brațe și și-a ascuns chipul în tricoul lui.
Să știi că pot să-mi lipesc pene pe aripi... a spus încet, strângându-l un pic mai tare. Negre sau albe? a continuat și l-a privit.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 12:59 am

Albe, albe, esti un inger bun. Cateodata ma intreb cum poti sa ai atata bunatate in tine, adica..pe bune, la cate ti-am facut si eu am obosit, si tu, tu ma ierti si taci din gura. a spus incet privindu-l.
Te iubesc enorm si chiar nu-mi doresc sa te pierd vreodata. a soptit punandu-si capul pe umarul baiatului.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 3:33 am

Și eu... a spus încet și și-a pus mâna pe capul lui, zâmbind. A stat așa, fără să se miște..A închis ochii fericit și l-a mângâiat pe păr. Și nici nu știi cât de mult... a spus la fel de încet.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 3:41 am

Hai fa-mi un ceai, n-am ce-ti face. chicoti si ii dadu drumul intrand in camera. S-a aruncat pe canapea intinzandu-si spatele, a luat telecomanda si a aparins televizorul.
Prea multa dragoste, apoi te inveti, iti cresc cornite, spuse in gluma privind ecranul televizorului.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 3:55 am

Da, să trăiți. a țopăit spre bucătărie și a luat pliculețele de ceai , a pus n ibric cu apă pe aragaz și a pus pliculețe în apă. În câteva minute a făcut ceaiul. I-a pus numai lui Jason și i-a adusă, pe o tavă.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 4:03 am

A luat cescuta de pe tava si s-a ridicat.
E clar, de acum incolo o sa ma hranesti doar cu ceai, sigur o sa mor peste cateva zile. chicoti, apoi il saruta scurt pe buze si isi relua locul pe canapea.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 4:06 am

Nu, comandăm o pizza... sau ceva și mai bun... . o masă întreagă de la restaurant! a spus după ce l-a sărutat, făcând semn negativ cu capul. Sau, dacă nu, cireșe. a chicotit și a zâmbit apoi.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 4:20 am

Nuuu, orice numai cirese nuu, o sa ma omori, ma bagi in spital! a inceput sa se planga copilaresc.
Nu ma prezinti parintilor? intreba in gluma si incepu sa rada.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 4:39 am

Dacă vrei tu... a spus gândindu-se la tatălș său. A tremurat puțin și ia zâmbit. Da tata să știi, că pentru el trebuie să fii peret..ah..dar, și să fii fată..că încă habar nu are că eu am iubit și nu iubită a chicotit scurt.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 4:53 am

Si cum ai vrea tu sa devin eu fata peste noapte? intreba razand privindu-l. L-a tras incet spre el,de mijloc si l-a asezat pe genuchii sai.
Atunci..tinem relatia secreta incat sa nu se afle, nu vreau sa ai problema. spuse strangandu-l in brate.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 9:44 am

Hm.. interesant... și periculos, îmi place! a spus și a zâmbit. Și-a pus mâinile pe umerii săi și-l privit lung în ochi, parcă devorându-l. Și-a aranjat părul cu o mână.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 9:57 am

Si-a lipit buzele de cele ale baiatului si si-a inchis ochii. Dupa scurt timp si le-a dezlipit lasand capul in jos.
Scuze, m-a luat valul. a zambit chinuit.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 EmptySam Iun 11, 2011 10:17 am

L-a privit un pic supărat.
Ești iubițelul meu, crezi că mă deranjează? a spus bosumflat și i-a dat părul de pe frunte. L-a sărutat scurt și repede pe buze, să-i arate că nu e supărat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Stream of consciousness!   Stream of consciousness! - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Stream of consciousness!
Sus 
Pagina 8 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Oras. :: Biserica.-
Mergi direct la: