Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Highway to hell

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Abigail Olsen

Abigail Olsen


Mesaje : 15
Data de inscriere : 01/06/2011

Highway to hell Empty
MesajSubiect: Highway to hell   Highway to hell EmptyJoi Iun 02, 2011 11:04 am

Era trecut de miezul noptii, numai ce termina de vanat si acum statea intr-un copac privind cerul ganditoare desi inca avea ochii rosi.Ofta incet usor plictisita ascultand cu atentie in jurul ei la ceea ce se intampla ,desi nu prea o interesa.Ofta din nou ceva tipic ei si sari din copac aterizand pe pamantul tale.Isi aranja hainele si o lua la pas.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Highway to hell Empty
MesajSubiect: Re: Highway to hell   Highway to hell EmptyVin Iun 03, 2011 8:14 am

Nu stia sigur ce cauta acolo, insa sigur cauta ceva, probabil mancare, era bine ca macar era in forma sa umana, altfel trebuia sa manance animale. Stramba usor din nas, nu-i placea asta, era prea scarbos sa mananci asa ceva, in plus ii era mila de animale. Ofta scurt si continua sa se plimbe cu mainile in buzunarele blugilor.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Abigail Olsen

Abigail Olsen


Mesaje : 15
Data de inscriere : 01/06/2011

Highway to hell Empty
MesajSubiect: Re: Highway to hell   Highway to hell EmptyVin Iun 03, 2011 11:57 am

Privea cerul ganditoare,privind cerul printre crengile copacilor ganditoare.Se simtea ciudat si nu stia de ce.Ofta continaund sa se plimbe,fara a stii pe unde mergea defapt.Oricum ce mai conta?stia destul de bine padurea,fiind mai tot timpul pe acolo la vanat sau doar asa aiurea.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Highway to hell Empty
MesajSubiect: Re: Highway to hell   Highway to hell EmptyMier Iun 08, 2011 12:01 am

Incepu sa ferdoneze o melodie ce o auzise cu ceva timp in urma la televizor, prima data nu-i placuse, dar se parea ca-si pusese placa pe capul lui. Privi cerul trecand incet printre copaci.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Highway to hell Empty
MesajSubiect: Re: Highway to hell   Highway to hell Empty

Sus In jos
 
Highway to hell
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» I'll see you in Hell~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: In afara orasului :: Padure.-
Mergi direct la: