Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Spirit bound.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Soubi Agatsuma

Soubi Agatsuma


Mesaje : 21
Data de inscriere : 01/06/2011

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyMier Iun 01, 2011 1:19 pm

- Pai si atunci, ce mai astepti? ar trebui sa fi in pat... sau ai de gand sa dormi pe banci in parcuri? intreaba, trecandu-si o mana prin par.
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm.

Aleksandra von Wilhelm.


Mesaje : 31
Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyMier Iun 01, 2011 1:22 pm

Mi-e lene să merg până acasă. Nu mă duci tu? întrebă amuzată şi se rezemă de spătarul băncii, legănându-şi încet piciorul gol. Îşi aranjă pantalonii scurţi de blugi ce îi purta, continuând să-l privească.
Sus In jos
Soubi Agatsuma

Soubi Agatsuma


Mesaje : 21
Data de inscriere : 01/06/2011

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyMier Iun 01, 2011 1:24 pm

- Nu sunt atat de dragut incat sa te duc acasa, in plus nu vreau sa ajung la corupere de minori. spuse privindui piciorul. Pervers-o.
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm.

Aleksandra von Wilhelm.


Mesaje : 31
Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyMier Iun 01, 2011 1:26 pm

Tu te uiţi la mine, şi tot eu sunt aia perversă, hă? Oh şi asta e nimic, spuse ridicând o sprânceană şi rânji uşor. Plus că nu mai sunt minoră, dragă, adăugă după câteva clipe, amuzată.
Sus In jos
Soubi Agatsuma

Soubi Agatsuma


Mesaje : 21
Data de inscriere : 01/06/2011

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyMier Iun 01, 2011 1:29 pm

- Nu am la ce altceva sa ma uit. ii spuse zambind. Nu mai esti? pacat... speram sa fi minora, imi plac minorele... dar e bine si asa, cat timp ai un corp frumos.
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm.

Aleksandra von Wilhelm.


Mesaje : 31
Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyMier Iun 01, 2011 1:34 pm

Oh da, şi mai spui de mine că-s perversă, spuse şi prinse lacrima de la gât cu două degete. Îi analiză încă o dată trăsăturile feţei, oprindu-se cu privirea la ochii lui. Ceva o atrăgea la el, dar nu ştia ce. Dădu drumul pandantivului, acesta căzând pe pieptul ei cu un "poc" imperceptibil.
Sus In jos
Soubi Agatsuma

Soubi Agatsuma


Mesaje : 21
Data de inscriere : 01/06/2011

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyJoi Iun 02, 2011 4:14 am

- Si nu e asa? spuse apropiindu-se mai mult de ea, schitand un mic zambet cu privirea fixata in ochii ei. In acel timp isi duse doua degete pe gatul ei.
- Chiar daca nu sunt vampir, te-as musca.
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm.

Aleksandra von Wilhelm.


Mesaje : 31
Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyJoi Iun 02, 2011 6:07 am

Îl privi calmă în ochi, trecându-şi mâna prin păr. Îşi lăsă din instinct capul uşor pe o parte când îi simţi degetele pe piele şi chicoti.
În schimb eu sunt vampir, spuse şi zâmbi arătându-şi colţii. Îşi trecu lent limba peste ei.
Sus In jos
Soubi Agatsuma

Soubi Agatsuma


Mesaje : 21
Data de inscriere : 01/06/2011

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyJoi Iun 02, 2011 9:50 am

- Ahh, si sa inteleg ca vrei sa imi lasi un semn pe gat? intreaba asezandu-se in bratele ei, continuand sa zambeasca, isi lasa degetele mai jos ajungand pe acel pandantiv.
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm.

Aleksandra von Wilhelm.


Mesaje : 31
Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyJoi Iun 02, 2011 9:54 am

De când sunt eu bancă, dragă? întrebă, ignorând momentan întrebarea băiatului. Îi analiză chipul, jucându-se cu o şuviţă de părul lui. Poate vreau sau poate nu. Mă mai gândesc, adăugă mai apoi.
Sus In jos
Soubi Agatsuma

Soubi Agatsuma


Mesaje : 21
Data de inscriere : 01/06/2011

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyJoi Iun 02, 2011 9:58 am

- De acum un minut. ii spuse apropiindu-si mai mult chipul de al ei. Te mai gandesti? ai acum o sansa, de ce sa o ratezi? intreaba privind-o atent in ochii.
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm.

Aleksandra von Wilhelm.


Mesaje : 31
Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyJoi Iun 02, 2011 10:00 am

Chiar vrei? întrebă zâmbind dulce şi îl sărută uşor pe gât, acolo unde venele erau mai proeminente. Îl privi în ochi, trecându-şi degetele pe chipul lui.
Sus In jos
Soubi Agatsuma

Soubi Agatsuma


Mesaje : 21
Data de inscriere : 01/06/2011

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyJoi Iun 02, 2011 10:04 am

- Desigur, nu ma deranjeaza putina durere. spuse si isi desfacu incet bandajul care il avea pe gat, observandu-se acel tatuaj cu "BELOVED".
Sus In jos
Aleksandra von Wilhelm.

Aleksandra von Wilhelm.


Mesaje : 31
Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 EmptyJoi Iun 02, 2011 10:07 am

Zâmbi şi îl muşcă, străpungându-i pielea cu dinţi. Simţi sângele cum îi inundă gura, şi închise un ochi. Nu trebuia să exagereze.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spirit bound. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spirit bound.   Spirit bound. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Spirit bound.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Oras. :: Parc.-
Mergi direct la: