Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La-la land machine

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 9:51 am

A oftat,nestiind cu ce sa inceapa.A raspirat adanc si l-a privit concentrat in ochi.
Stiu ca o sa ti se para ciudat,dar imi place de tine,chiar prea mult.Cand am spus "de ce eu?",m-am referit ca de ce ai ramas sa ai grija de mine,dupa ce ti-am facut lucrurile acelea,de ce m-ai ales pe mine?
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 9:57 am

A ridicat o spranceana.
Ce lucruri mi-ai facut? Nu mi-ai facut nimic rau, din contra, chiar ai vrut sa fi mai aproape de mine, doar pentru ca nu sti ce-mi place nu inseamna ca mi-ai facut un rau! zambi cald ciufulindu-l.
...si, doar nu voiai sa te las acolo si sa mori! Hei, am si eu suflet, daca n-ai observat. zise calm.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:00 am

Ah...a oftat dezamagit.Deci doar fiindca se putuse trezii cu ceva pe constiinta.Trebuia sa se astepte la asta.A zambit fortat,incercand sa opreasca valul de durere care il cuprindea.Asa era el,plin de speranta,insa intotdeauna ajungea zdrobit...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:04 am

Acum.. a spus si l-a apucat de umeri privindu-l in ochi.
...spune ce ai patit, si nu mai fi asa, vreau sa te vad zambind, e tot ce-mi doresc, nu vrei tu sa-mi indeplinesti dorinta? Doar sti cat de multe te iubesc. clipi des si copilaresc
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:07 am

A inghetat.
Chiar ma iubesti?a intrebat el uimit.Credeam ca faci asta numai din mila,sau poate pentru a devenii stapanul meu si a ma controla...a oftat.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:11 am

Ce tot vorbesti acolo? Cu siguranta ai trait intr-o lume total paralelea cu a mea, mila? N-ai sa gasesti asa ceva la mine, si de ce sa te controlez? Par eu asa malefic? intreba razand.
Nu esti nevoit sa raspunzi la ultima intrebare... continua.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:15 am

S-a inrosit tot.
Nu pari...insa toata lumea ar vrea sa puna mana pe un dragon si sa-l controleze.In vechile legende se spunea ca cel care controleaza pe unul din specia mea poate devenii cel mai puternic din lume.Noi numai din dragoste putem face un legamant,asa ca multi au incercat sa ne seduca.Daca ei mureau,muream si noi,iar daca noi muream,stapanul traia...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:20 am

L-a privit putin ciudat si i-a apasat cu un deget pe frunte.
Pe ce lume traiesti? Par eu a fi o persoana care vrea sa devina puternic si sa controleze lumea? Nu sunt Mojo Jojo, in plus nu-mi place sa profit de sentimentele altora, pur si simplu nu pare natural. Daca nu-mi place de cineva, ii spun in fata, decat sa afle dupa ce si-a facut vise. dadu simplu din umeri.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:23 am

Mojo Jojo este maestrul tau?L-a privit incurcat,nestiind cum sa interpreteze ceea ce tocmai spusese.Nu pari...pari chiar o persoana iubitoare care n-are ce cauta langa un dragon,a murmurat el.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:29 am

Bine, daca tu crezi asta, inseamna ca asa e, nu vreau sa te supar, deci...voi pleca. zambi cald si ii intinse cheile.
Cand o sa pleci, inapoiezi astea! zise scurt continuand sa zambeasca.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:32 am

L-a luat rapid de brat.
Nu pleca...stiu ca eu ma fac in toate felurile din cauza ca nu ma simt vrednic sa stau langa tine,insa te rog nu ma parasii fiindca fac asta!A inceput sa planga din nou.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:37 am

A marit involuntar ochii si s-a asezat langa el pe pat.
Doamne, Corbin, nu mai plange, n-ai doi ani si niciun motiv sa faci asta. Voi sta langa tine, iti promit, doar linisteste-te! a spus calm strangandu-i mana intr-a sa, mentinandu-si zambetul pe buze.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:42 am

A oftat si a inceput sa rada.
Stii...pana acum eram decat o persoana rece care nu dadea doi bani pe nimeni.Nu am mai plans de cand mi-au murit parintii si asta a fost demult.Aproape ca uitasem ce inseamna sentimentele...l-a privit trist.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:50 am

Si-a trecut o mana prin bretonul baiatului zambindu-i.
Voi fi aici cand vei avea nevoie de mine, iti promit, deci, hai, zambeste! Totul o sa fie bine si-ti promit c-o sa stau pe capul tau pana te saturi de mine. chicoti
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:53 am

A inceput sa rada.Nu se mai simse atat de bine de cand era mic.L-a privit dragastos si l-a sarutat usor pe buze.Trebuia sa inceteze cu autotortura si sa-l faca fericit.S-a tras mai aproape de el,imbratisandu-l puternic.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 10:59 am

Si-a pus mainile pe pieptul lui si l-a impins incet in spate.
Gata cu atata dragoste, nu vreau sa ti se incalzeasca brusc corpul. Hai culca-te, trebuie sa te odihnesti! zise si il impinse incet pe pat, il inveli cu patura si-si indrepta spatele.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 11:03 am

A inchis ochii fericit si a adormit imediat.Visele lui erau acum mai dulci si mai odihnitoare.A murmurat ceva despre Jason,dar nici el nu si-a dat seama ce a spus.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 11:09 am

A stins televizorul si s-a intins pe canapea. A inchis ochii, relaxandu-si mai mult corpul, se simtea obosit si nici nu se mira. S-a intors pe partea cealalta punandu-si un picior pe spatarul canapelei.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 7:19 am

Dupa cateva ore de somn adanc s-a trezit si l-a privit bland pe Jason.Era atat de frumos cand dormea...era asa de pacat sa il trezeasca!S-a uitat ganditor la el.In ce sa se transforme?Ceva care nu scoate nici un sunet.A zambit fericit.Asta era!S-a concentrat si s-a transformat intr-un purice.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 7:36 am

Adormise de mult si era sigur ca atunci cand se va trezi, va ramane mirat ca n-a avut cosmaruri. S-a intins mai mult pe canapea, si s-a intors cu fata spre tavan. Stramba usor din nas, devenise o obsesie, daca facea asta si in somn.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 7:39 am

A sarit din greseala pe el,pentru a evita ca sa fie strivit de corpul lui masiv,care se intinsese peste tot.A aterizat pe pieptul lui.Acum trebuia sa ajunga pe jos,fiindca daca se transforma in altceva ii zdrobea pieptul.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 7:51 am

Si-a trecut o mana prin par, probabil visa, cu siguranta facea asta, isi misca buzele incontinuu, probabil era in mijlocul unui sarut si cu siguranta nu vroia sa fie intrerupt. Zambi usor pervers din coltul gurii, nu parea ca vrea sa se mai trezeasca din vis.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 7:56 am

S-a uitat ciudat la el.Nu se asteptase la asta din partea lui.A sarit jos si s-a transformat in om,intinzandu-se usor.Pielea i se infiorase privindul cum zambeste pervers.Si-a apropriat capul de al lui si l-a sarutat.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 8:11 am

I-a raspuns la sarut fara sa ezite, apoi a deschis ochii privindu-l putin speriat. Si-a pus mainile pe pieptul sau impingandu-l usor in spate, s-a ridicat in fund, pe canapea si si-a trecut o mana peste buze.
In vis ma saruti, in realitate ma saruti, nu ti se pare ca am si eu nevoie de aer?! intreba copilaresc.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 EmptyMier Iun 08, 2011 8:13 am

A ras incet,privindu-l inocent.
Nu este vina mea...erai prea irezistibil!Felul in care iti miscai buzele m-a facut sa te sarut!a spus el,inrosindu-se tot si incepand sa se balbaie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La-la land machine - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
La-la land machine
Sus 
Pagina 6 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Campus :: Academia. :: Acoperis-
Mergi direct la: