Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La-la land machine

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul
AutorMesaj
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMar Iun 14, 2011 11:26 pm

L-a privit cu ochii intredeschisi,dand afirmativ din cap.A inghitit in sec,prinzandu-se de tricoul lui.Si-a lasat capul pe umarul lui si a oftat usor.Il iubea mai mult decat pe el,dar pana acum brunetul ii spusese ca are nevoie de el...se putea multumii si cu asta...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMar Iun 14, 2011 11:28 pm

I-a sarutat gatul urcand spre ureche, a trasat o linie umeda cu limba si i-a soptit.
Te iubesc enorm, nici nu poti sa-ti dai seama cate as putea face pentru tine... si-a trecut un deget peste buzele baiatului, apoi i le-a sarutat inchizand ochii.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMar Iun 14, 2011 11:36 pm

A gemut usor.Corpul lui inca nu-si revenise complet,inca fiind sensibil la gesturile lui.Si-a impletit limba de a lui,lasandu-se prada jocului lui mistuitor.
Si eu,mai mult decat propria mea viata!a spus el serios,initiand inca un sarut.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 6:00 am

Si-a lasat limba in voie sa se joace cu cea a baiatului, in timp ce mana sa ii cutreiera tot corpul. Isi lipi fruntea de-a lui zambind din coltul gurii.
Am avut dreptate, esti mult mai fierbinte decat pari. isi musca buza intr-un mod pervers privindu-l in ochi.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 6:32 am

S-a inrosit tot,incercand sa reziste provocarii la care fusese supus prin gestul pervers.A inghiti in sec,incercand sa isi recapete controlul asupra corpului,A gemut usor,ferindu-si privirea de ochii lui devoratori.Nici nu mai stia ce vrea...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 6:44 am

L-a penetrat usor, cu un deget in timp ce-si plimba limba pe gatul sau.
Corbin... ii pronunta in soapta numele, apoi ii mai introdu-se un degete, trecandu-si limba peste lobul urechii acestuia.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 6:52 am

Si-a dat capul pe spate,fiind complet nepregatit pentru aceasta manevra.A gemut puternic,incercand sa stranga ceva,dar nu gasea nimic.
Ah...Jason...gemea el ragusit.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 7:00 am

A inceput sa-si miste degetele in el zambind din coltul gurii.
Nu mai plangi. a spus incet privindu-l. I-a dat cateva fire de breton de pe frunte , pentru a-i putea privi fata in totalitate.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 7:05 am

A strans cearceaful,gemand cu fiecare miscare a lui.Vocea lui il speria,mai ales ca il trada in totalitate.S-a arcuit usor,lipindu-si trupul de al lui,continuand sa-i geama numele.L-a privit ametit,gandindu-se ce crede despre el.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 7:18 am

Si-a scos degetele si si-a trecut limba peste ele, apoi le-a bagat in gura si le-a supt usor, le-a scos si le-a trecut peste trupul baiatului.
Uhm...esti si dulce pe langa fierbinte. a zis trecandu-si limba peste buze.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 7:23 am

A gemut puternic stiind ca acele degete care il strabateau fusesera in el si supte de Jason.I-a cautat flamand buzele.Voia sa-l simta mai mult.Tot ce ii facea ii scotea la lumina o parte perversa si infricosatoare.S-a inrosit tot,punandu-si mana la ochi pentru a nu vedea privirea perversa din ochii lui si totusi ii placea la nebunie...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 7:27 am

Si-a lipit rapid buzele de ale baiatului luandu-i mainile de la fata. Si-a infiltrat limba in gura baiatului. Mainile sale cutreierau tot corpul de sub el si parca nu voia sa-l lase sa respire deloc, voia sa-i i-a toata energia corporala, sa manace din ea ca un lup, precum si era.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 7:33 am

S-a lasat devorat de el,raspunzandu-i intens la atingerile lui.Si-a pus mainile pe spatele lui,bagandu-se sub tricou si incepand sa il mangaie.Limba lui il devora in totalitate,dar nu-i pasa.Voia sa fie mai mult decat devorat de el.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 7:38 am

Pielea ii tresarea la fiecare atingere a baiatului, si-a inchis ochii lipindu-se mai mult de el. Isi continua jocul simtind cum nu mai are aer, saliva deja se prelingea pe obrazul baiatului cat si pe al lui, si-a ridicat capul trecandu-si mana peste buze pentru a sterge saliva.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 7:43 am

A intredeschis ochii pentru a-i vedea fata mistuitoare.S-a sters si el de saliva,ridicandu-se usor.I-a luat obrajii in palme si a inchis ochii,sarutandu-l din nou.S-a lipit de el si mai mult,aratand ca o singura persoana,dar inca nu erau...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 7:54 am

A inchis ochii raspunzandu-i la sarut, a tresarit cand a auzit voci pe hol, privise grabit spre ceasul de pe noptiera. Putea auzi chiar foarte bine pasii de pe hol, s-a ridicat din pat si a stins lumina punandu-i un deget baiatului pe buze, pentru a tace. Si-a lipit rapid buzele de al lui fiind foarte atent la fiecare sunet din jur.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 8:03 am

A oftat dezamagit.Soarta il impiedica inca o data.A ascultat atent pasii,fiind pregatit sa se transforme in orice moment.I-a sarutat usor mana,tacand chitic.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 8:09 am

Si-a trecut limba peste gatul baiatului, dand usor din umeri.
Hai! Ce faci? Nu crezi ca avem ceva de continuat? intreba chicotind. Il trase mai aproape sarutandu-i incet gatul, in timp ce-si dadea cureaua jos de la pantaloni.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 8:13 am

A inghitit in sec,stiind ca roscata venise acasa.A gemut usor,imbratisandu-l si uitandu-se la el cum isi desface cureaua.A zambit si s-a tras pana la mijlocul lui,bagandu-i mana in boxeri.
Acum tu o sa te simti bine...a spus el,incepand sa i-o maseze.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 8:35 am

Si-a lasat capul pe spate muscandu-si buza inferioara.
Uhm..nu e drept, aici nu e vorba de mine, e vorba de tine! a spus pe un ton copilaresc prefacandu-se suparat. Si-a pus mana la gura incercand sa-si mentina "parerile" pentru el.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 8:47 am

A zambit si i-a scos-o incepand s-o linga circular.Era mai mare decat se asteptase,dar asta nu avea sa fie o problema pentru fundul lui.A bagat-o in gura,avand grija sa nu-l muste tare si a inceput s-o suga.
Ngh...gresesti,a mormait el,lingandu-se pe buze.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 8:54 am

S-a lasat pe spate, in pat punandu-si o perna pe fata. A muscat din perna incercand sa nu scoata sunetele specifice. A strans cearsaful in palme muscandu-si buza inferioara din cand in cand, trupul i se incalzea treptat si nici nu se mira de ce.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 8:59 am

A zambit,bagandusi-o din nou in gura si continuand sa o suga din ce in ce mai tare.A inceput sa o maseze,impingandu-se pentru a-i cauta buzele.S-a lipit de el,frecandusi-o de a lui.
Vreau sa te aud...a spus el,gemand usor si luandu-i perna de pe fata.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 9:12 am

Si-a pus mana la gura dand negativ din cap, apoi si-a lipit buzele de ale baiatului, incapatanandu-se. Insa, n-a tinut mult asta, a inceput sa scoata geamat dupa geamat, si-a muscat buzele pana a simtit lichidul rosu cum ii inunda gura.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 EmptyMier Iun 15, 2011 9:14 am

A zambit.Vocea lui era chiar erotica,dar nu suporta sa-l vada ca se chinuie.Vazandu-i fata il excita si mai mult.I-a curmat tortura si l-a sarutat din nou,oprind gemetele puternice.Simtea ca vine din nou,dar voia sa vina impreuna cu el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La-la land machine - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 18 Empty

Sus In jos
 
La-la land machine
Sus 
Pagina 18 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Campus :: Academia. :: Acoperis-
Mergi direct la: