Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La-la land machine

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul
AutorMesaj
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 9:30 am

A privit poza, apoi trusa de machiaj si a strambat din buze, a bagat telefonul in buzunar si a scos rautacios limba la el.
Sa te vat Juleita, ce poti sa faci din mine, normal, daca nu cumva am sa gasesc o cale sa te opresc. isi musca buza pervers privindu-l, apoi ii facu cu ochiul lingandu-se pe buze.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 9:36 am

A pus trusa pe pat si s-a urcat pe el,zambind seducator.S-a intors putin si a deschis trusa,luand o pensula de fard.
Sa te vad cum reusesti...ce culoare vrei?a spus,zambindu-i dulce.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 9:41 am

Stii? As prefera albastru, cred ca nu-mi sta bine cu roz. a spus ganditor, apoi a dat negativ din cap. I-a apucat cu o mana mandria prin materialul pantalonilor zambind din coltul gurii.
Daca vrei, pot sa strang atat de tare incat sa nu-mi mai poti face nimic.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 9:50 am

A dat drumul pensulei,scancind incet si a inchis ochii.Nu era corect.Si-a incordat tot corpul,incercand sa se calmeze.
Uhm...da-mi drumul.A spus el ragusit.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 9:57 am

De ce ti-as da? intreba inocent. Il impinse pe spate fara sa-i dea drumul si se puse deasupra lui. Isi baga o mana in boxerii baiatului si incepu sa se joace cu mandria lui.
Te-ai razgandit in legatura cu machiajul? intreba trecandu-si limba peste lobul urechii acestuia.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:03 am

A gemut usor,muscandu-si buza de placere.S-a arcuit usor,incercand sa reziste valului fierbinte care il cuprinsese din nou.
Ngh...a reusit sa spuna el,proptindu-si picioarele in pat si incercand sa se ridice.Fata lui devenise din nou rosie.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:09 am

Asta sa fie cumva un nu? intreba continuandu-si treaba si impinse cu piciorul trusa, pana cazu pe parchet. A inceput sa-l sarute pe gat, apoi s-a lasat incet, in jos. I-a dat pantalonii jos, urmati de boxeri, si-a trecut limba peste mandria baiatului privindu-l din cand in cand.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:20 am

A strans usor de cearceaf,nefiind pregatit de valul de placere care ii invadase corpul.A incercat sa ii reziste,insa niciodata nu mai simtise asta atat de intens.Si-a acoperit fata cu palmele si a inceput sa-si muste degetele pentru a nu scoate niciun sunet.A deschis gura pentru a-i raspunde,insa tentativa a fost inecata de un geamat.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:30 am

Si-a ridicat capul privindu-l.
Uhm..stii ca nu e frumos sa nu raspunzi la o intrebare? a intrebat bosumflat copilaresc. A inceput sa-si miste mana pe organul baiatului zambind usor malefic.
Ce s-a intamplat? Ti-a mancat pisica limba? continua cu o alta intrebare plimbandu-si limba pe abdomenul baiatului fara sa ii lase organul din mana.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:42 am

S-a incordat din nou icnind usor.Atingerile lui il faceau sa se topeasca,dar trebuia sa reziste...si-a muscat buza,incercand sa spuna ceva.
Ah...N-nugh...a reusit el sa spuna cu o voce inecata de placere.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:52 am

A strambat copilaresc din nas prefacandu-se suparat.
Asta nu e deloc un raspuns, mie nu mi se pare favorabil, poti repeta inca o data, dar mai clar? zambi inocent masandu-i mandria.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 8:19 pm

I-a pus mainile pe spate,inclestandu-se in materialul tricoului.Simtea ca in curand avea sa vina.A inghitit chinuit saliva care incepuse sa-i siroiasca pe barbie.A desclestat buzele pentru a-i raspunde,fiind intrerupt de gemete.
Nu...ah...nu...a inganat el,incercand sa vorbeasca coerent.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 9:20 pm

Chicoti privindu-l.
Ah, scuze, am uitat ce intrebare ti-am pus, poti s-o repeti?Da..sunt cam uituc. a spus bosumflat precum un copil mic. Se lasa incet, in jos, plimbandu-si limba pe intregul organ, i-a curpins apoi cu toata gura mandria, masand-o cu limba.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:11 pm

A gemut puternic,muscandu-si degetele pana la sange si arcuindu-se.Lacrimi de placere au inceput sa-i invadeze fata.De ce il tortura?A strans de tricou,indepartandu-si mana stanga de la gura.Mintea lui se golise.Atingerile lui il inebuneau de placere.Nici macar nu-si mai amintea ce-l intrebase...
Nugh...a spus el,incercand sa-si opreasca gemetele.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:29 pm

Si-a ridicat privirea lingandu-se pe buze.
Uhm..asta nu e o intrebare. se bosumflase copilaresc, apoi incepu sa-i sarute abdomenul, urca in sus pana la gat si-si trecu limba peste obrazul baiatului. Nu stia de ce, dar chiar ii placea sa-l vada in starea aceea, probabil pentru ca parea mai slab si se simtea mai mandru cand stia ca el il facea asa. Incepu sa-i stearga cu limba sangele de pe degete.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:33 pm

A inceput sa planga si mai mult,cautandu-i buzele.Si-a trecut bratele pe dupa gatul lui,tragandu-l mai aproape de el.Si-a lipit buzele de ale sale,lasandu-se devorat de el.Se simtea un nimeni,dar nici nu-i pasa.A gemut usor,simtind ca este aproape de orgasm.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:38 pm

I-a sarutat buzele cu ardoare, stergandu-i cu o mana lacrimile, se gandea ca-l chinuise destul, dar il chinuia si mai mult daca se oprea aici. Si-a dus o mana pe organul baiatului si a inceput sa-si miste degetele pe el, in timp ce-i devora buzele cu pasiune.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:43 pm

A inchis ochii,simtindu-se din ce in ce mai fierbinte.Si-a deschis gura,lasand limba lui sa il devoreze.S-a arcuit,lipindu-se de el.
Jason...ah...Jason...a gemut el ragusit,inecandu-se in placere.Si-a dat capul pe spate,scotand un geamat puternic si eliberand lichidul pasiunii olor.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:47 pm

Si-a ridicat degetele si a lins lichidul alb de pe ele.
Uhm...Corbin, ti-am mai spus ca nu-mi place sa nu mi se raspunda la intrebari. se prefacu suparat. Se dadu jos de pe el si-i saruta scurt fruntea chicotind.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:52 pm

Si-a pus o mana la ochi,gafaind din cauza efortului.De ce ii facuse asta?Doar ca sa se distreze?A inceput din nou sa planga.Era un idiot ca se lasase asa de usor dus de val!Acum avea sa plece si sa-l lase in starea asta ca sa se chinuiasca pana cand inima lui va fi zdrobita...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 10:58 pm

L-a privit putin ciudat si s-a lasat pe vine langa pat ducandu-si o mana la fruntea baiatului.
Hei! Corbin, de ce plangi? Am gresit cu ceva? Scuze, eu...eu..chiar n-am vrut, imi pare nespus de rau. a zis privindu-l trist. Ii saruta ploapele incercand sa-i zambeasca.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 11:04 pm

S-a intors cu spatele la el,continuand sa planga.Corpul lui voia mai mult,insa el nu mai putea sa reziste torturii.Nu voia sa plece,dar gesturile lui ii dadeau de inteles altceva.Era a doa oara cand ii facea asta.Se razgandea si il lasa sa se consume din cauza placerii...
Nu...este vina mea...nimai a mea.a spus el printre sugituri.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 11:08 pm

S-a pus deasupra lui intorcandu-l cu fata la el.
Corbin, spune ce ai, acum! a spus fara sa-si dea seama ca si el a inceput sa planga. S-a incruntat stergandu-si lacrimile.
Uite, vezi? M-ai facut si pe mine sa plang, mi-ai pormis ca nu vei mai plange. a oftat lasandu-se incet pe el.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 11:14 pm

Si-a sters lacrimile si i-a zambit,imbratisandu-l.
Nu-ti face griji pentru mine...eu doar ma descarcam.a psus el ragusit.Stia prea bine ca minte,insa nu voia sa-l oblige sa faca ceva ce nu voia.S-a ridicat ametit din pat si a inceput sa mearga usor.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 EmptyMar Iun 14, 2011 11:21 pm

L-a tras nervos de mana si l-a trantit in pat.
Uite pustiule, tu nu ma minti pe mine, intelegi?! a spus lipindu-si buzele de ale lui. SI-a bagat o mana in parul baiatului. Si-a dezlipit buzele privindu-l.
N-am nevoie de inca un razgaiat.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





La-la land machine - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 17 Empty

Sus In jos
 
La-la land machine
Sus 
Pagina 17 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Campus :: Academia. :: Acoperis-
Mergi direct la: