Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Easy...I m here...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptySam Iun 04, 2011 4:22 pm

Era la o masă de poker, purtând o perucă blondă și lungă însoțită de o bluză cu mânecile lungi și niște blugi negri. Era sigur că o să câștige, apoi dorea să meargă să se schimbe de acele haine. Pierduse un pariu și acum era destul de nervos.
Așa a și fost... a câștigat și s-a ridicat de la masă. Și-a aranjat sutienul și a plecat, zâmbindu-le fals celorlalți jucători. Era mândru că trecuse peste încă o glumă proastă fără să fie recunoscut. A privit tavanul și s-a îndreptat către baie... totuși...unde să intre să se schimbe?
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptySam Iun 04, 2011 4:46 pm

Era imbracat la costum, cat ura formalitatile. Isi dadu ochii peste cap si incepu sa se plimbe prin cazinou cu mainile in buzunarele pantalonilor. Din neatentie se lovi de o chelnerita, lichidele colorate din pahare stropindu-i camasa. Acesta isi dadu ochii peste cap, probabil era vina lui, dar ce mai conta? Tot albul acela se facu rosu in cateva secunde.
Minunat. a oftat indreptandu-se spre baie.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 1:35 am

S-a întors să vadă cine mai este și l-a văzut pe Jason. S-a dat lângă perete, scoase o țigară și o aprinse, poate nu-l observa. A oftat și a privit tavanul. S-a sprijinit cu umerii de perete și l-a privit. Credea că nu-l poate recunoaște, dar de multe ori se înșela.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 2:05 am

Si-a dus o mana la gura si a cascat, nici nu stia cate ceasul, dar cu siguranta dupa ce pleca de aici avea sa doarma mult timp. Se opri brusc privindu-l pe baiat, nu se putea insela in privinta lui, s-a prefacut ca nu-l cunoaste si i-a luat tigarea din mana stingand-o in pumn.
Scuzatima, dar tutunul dauneaza grav sanatatii, nu cred ca o domnisoara asa eleganta ca dumneavoastra ar dori sa se imbolnaveasca. a spus incet si calm.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 2:09 am

A dat din cap afirmativ și a roșit. Și-a dus mâna la gură și l-a privit. Nu dorea să zică nimic, el încă credea că nu-l cunoaște și dacă nu vorbește va trece neobservat, dar n-a putut, i-a văzut pata de pe cămașă.
E..ești bine? a întrebat. Vocea lui era aceiași, dar se potrivea cu deghizarea.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 2:26 am

Ah...da, n-am nimic, doar m-am murdarit putin. zise calm
Uhm...stiu ca nu e frumos din partea mea, insa esti libera maine pe la 7?Mda...pe la 7, la 5 sunt cu Kim, la 6 cu Abigail, deci pe la 7. continua sa-si mentina zambetul de buze si d`abia se abtinea din ras.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 2:30 am

u cred că ar fi frumos din partea mea să-ți răpesc din timp, mai ales că ai și atâtea pretendente. Cred că ar fi mai bine dacă aș pleca, a spus vizibil iritat și s-a îndepărtat de el, spre o masă de poker.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 2:40 am

Chicoti privindu-l, ii placea sa-l vada nervos.
Andy, stii ca glumesc, ce naiba? De unde sa am eu atata atractie la fete? intreba si-l prinse de mana, tocmai atunci isi dadu seama ca ii pronuntase numele, zambi usor chinuit.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 2:48 am

Ăăăă.... s-a întors brusc și l-a privit. A zâmbit și ca să iasă din acea încurcătură a privit tavanul
Ah..cred că te înșeli..dar semăn mult cu fratele meu, nu? l-a privit din nou și a oftat. Nu știa dacă a mers sau nu, dar parcă nu dorea să-i spună că e el, chiar dacă Jason își dădea seama.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 2:51 am

A oftat ducandu-si o mana la frunte.
Crezi ca daca ai fi fost sor-ta inima mea ar fi mai batut asa de tare? Dar..cum vrei tu, fa ce vrei pana la urma , surioara. se prefacu putin trist, apoi ii dadu drumul mainii indreptandu-se spre baie, nu putea sa stea cu camasa aia pe el.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 2:57 am

Păi..stai.. Jason!
L-a urmărit și l-a împins în baie, intrând și el după băiat. Norocul lui era că baia era goală, doar ei doi.
Cum ai știut? a întrebat și a privit înjur. Și-a dat jos peruca și-a pus-o pe braț.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 3:04 am

Ridica o spranceana.
Serios, nu stii cum mi-am dat seama? Cap sec, daca era sor-ta inima mea nu alerga cu 200 la ora spre zona accidentata. i-a zambit copilaresc si s-a apropiat de o chiuveta. Se privi in oglinda.
La naiba, prima data cand port asa ceva si...deja s-a patat, crezi c-o sa se mai i-a? intreba privind copilaresc pata de pe camasa.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 3:07 am

Aaa... deci cu 200 la oră? l-a urmat și l-a luat în brațe pe la spate, deschizându-i nasturii de la cămașă.
Hm.. probabil o să iasă... mă întrebi pe mine? Mie-mi face altcineva treaba...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 3:16 am

Si-a pus mainile peste ale baiatului oprindu-l.
Nu e nevoie, cred ca me descurc. a spus incet indepartandu-i mainile.
Uite ca te vad si imbracat in fata, oricum e o placere pentru tine sa stai imbracat asa? ridica o spranceana si se intoarse cu fata la el.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 3:20 am

Neah..am pierdut un pariu... afurisită să fie Geo, numai perversiuni are în cap..
A chicotit și și-a pus la loc peruca. Și-a aranjat-o și apoi s-a întors cu spatele, să-și aranjeze blugii. Tocmai atunci a întrat unul în baie și l-a privit mirat .
Ops...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 3:34 am

L-a tras de mana pe baiat spre el si l-a luat in brate.
Scuzatima, dar eu si prietena mea eram intr-un moment foarte intim, puteti iesi, va rog? intreba zambind larg si clipind des.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 3:39 am

I-i-intim? repetă un pic dezorientat și uimit. Acel necunoscut s-a uitat la cei doi, apoi a iești. Și-a întors privirea spre Jason și i-a zâmbit.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 3:42 am

Da, intim, nu vezi ca mi-ai deschis naturii camasii? ridica o spranceana, apoi incepu sa rada.
Te-am salvat de data asta, dar ai grija data viitoare. zambi calm si-si dadu camasa jos.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 3:46 am

Eih..t-t-tu!!! s-a enervat și apoi era cât pe-aci să-l plesnească, dar nu a făcut-o. A iești din baie și a mers nervos să joace poker. Nu prea avea chef, dar câteodată, când începea să joace, nu se mai oprea
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 4:06 am

Wow, se enerveaza repede. a spus incet si a dat cu putina apa pe camasa, pana pata a disparut.
Minunat, acum e uda. a oftat bosumflandu-se. A luat camasa pe el, lasand primi doi nasturi desfacuti.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 4:12 am

S-a așezat la o masă, dar s-a ridicat , pur și simplu nu avea stare. A fugit spre baie, adat buzna și l-a luat pe Jason de cămașă, l-a sărutat și a fugit din nou.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 4:17 am

A ramas surprins privind uimit in jur. Incerca sa spuna ceva, dar cuvintele iau ramas in gat. A dat de cateva ori din cap si a iesit incet din baie uitandu-se dupa baiat, nu vroia explicatii, deloc, se invatase cu comportamentul sau.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 4:20 am

Era cu sora lui, care nu ajunsese de mult. De la spate parcă erau gemene. Râdeau amândoi. Și-a întors capul spre Jason și s-a speriat puțin. I-a cerut surorii sale să plece da ea nu l-a ascultat și l-a tras de mână spre Jason.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 4:31 am

Si-a dus mainile in par si a inchis ochii.
Ma omoara copilul asta. a spus incet lasandu-si privirea in jos, a zambit din coltul gurii, incercand sa se concentreze pe alte lucruri.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... EmptyDum Iun 05, 2011 4:34 am

Sora lui s-a oprit în fața lui Jason și l-a împins Pe Andy în brațele sale, numai că, așa împiedicat cu e, a căzut peste el.
Maya..ce ți-am spus să nu mai faci pe deșteaptă? a spus și s-a ridicat de pe băiat. Era roșu la față și nu știa ce să facă. I-a întins mâna ca să-l ajute să se ridice.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Easy...I m here... Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... Empty

Sus In jos
 
Easy...I m here...
Sus 
Pagina 1 din 8Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Oras. :: Cazinou.-
Mergi direct la: