Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Easy...I m here...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 4:38 am

S-a simtit izbit si si-a pierdut echilibrul, l-a privit usor uimit pe baiat, apoi i-a privit sora, chiar ca semanau ceea ce-l facea sa rada. Il privi serios si se ridica fara ajutorul sau.
Scuze, nu mai am chef de joaca. a spus simplu si a luat-o in partea opusa baiatului, tinandu-si mainile in buzunarele pantalonilor.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 9:35 am

Vezi c ai făcut, idioato? s-a răstit la sora lui supărat. Îl privi pe Jason și apoi oftat. A vrut să-i mai zică un lucru surorii sale, dar ea dispăruse, mergea după Jason. L-a oprit și l-a privit atentă.
Andy s-a întors și i-a privit. Sora lui încerca să-l facă să-l ierte, că nu a avut nici o vină. Andy nu a mai stat acolo, și-a schimbat jetoanele în bani și ia privit, apoi a ieșit.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 10:02 am

Pfff...ce mai vrei si tu? intreba dandu-si ochii peste cap, analizand-o.
Uite! Nu e vina ta, n-ai facut nimic, okei? Daca te face sa te simti mai bine nu tu esti motivul. a zis calm si calculat.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 10:09 am

A ieșit de acolo și a privit în jur. A scos telefonul și a dat telefon acasă. Acum nu trebuia decât să aștepte să vină mașina. A mai intrat în club. Hm..tot acolo e, și-a spus numai pentru el și a strigat la sora sa că trebuia să ajungă acasă. Era nervos și supărat pe ea, încă mai se gândea cum de îndrăznește să facă așa ceva.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 10:23 am

S-a indreptat spre el si l-a prins de mana.
Hai sa vorbim! a zis scurt si l-a tras in baia baietilor. I-a lipit spatele de perete si si-a pus mainile , de o parte si de cealalta a capului sau.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 10:26 am

Scuze..chiar nu am vrut... a spus lăsând capul în jos, trist. Trebuia să fiu mai atent... dar Maya..știi, mereu a fost așa. Nu și-a mișcat capul, încă rușinat și supărat.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 10:31 am

Nu e vorba de asta, doar ca tu esti un fel de "vino, pleaca", stii?! Am zis sa te iau usor, dar nu merge asa cu tine, deci... vrei sa fi iubitul meu?! intreba privindu-l, fata s-a nu exprima nimic, insa nici nu vroia asta.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 10:35 am

Și-a ridicat capul brusc și l-a privit în ochi.
D..d..da. Mi-ar plăcea. a spus un pic uimit, zâmbind larg. Deci, nu ești supărat? a întrebat punându-și mâinile pe ale sale.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 10:47 am

Ba da sunt, dar nu din cauza lu' sor-ta. a spus incet si si-a lipit buzele de gatul sau, si-a trecut limba peste buze, lasand dare de sliva pe gatul baiatului.
Esti dulce i-a soptit la ureche si si-a trecut limba peste pavilionul acestuia.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 10:50 am

D..Dar de ce ești supărat? E din .. cauza mea ,nu? a spus mușcându-și din când în când buza inferioară. Era confuz, nu știa ce să facă și Jason îl cam speria.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyDum Iun 05, 2011 11:02 am

A oftat si s-a dat cativa pasi in spate.
Da, da, oricum nu mai conteaza. isi trecu o mana prin par.
Cred ca ar trebui sa iesi de aici pana nu spune lumea ca ai innebunit si intri la baieti. zambi calm.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 3:57 am

Ah... da uitasem... a spus copilăros, revenindu-și complet, sau cel puțin asta arăta, dar de obicei cânt era supărat ascundea acel sentiment foarte bine.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 6:08 am

Ofta scurt lasand privirea in jos, se rezema de un perete incrucisandu-si mainile la piept. Tresari usor speriat cand simti telefonul ca-i vibreaza in buzunar. Il scoase si raspunse incet
Da?
Unde esti la ora asta? Esti nebun, te astept de o zi! se auzi o fata tipand de la capatul celalat. Si-a dat ochii peste cap si a inchis telefonul.
Scuze, trebuie sa plec. a spus incet schitand un zambet cald.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 6:29 am

A oftat și l-a privit.
Bine, n-ai decât. a spus jucăuș și a ieșit din baie vesel, fără să-i pese de persoana cu care vorbise noul lui iubit, defapt, îi păsa dar doar puțin..
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 7:01 am

A zambit scurt din coltul gurii si a iesit din baie. Si-a trecut o mana prin par si in scurt timp a iesit din cladire. Putea sa mearga pe jos, insa era mai bine daca chema un taxi, ajungea mai repede acasa. Ofta scurt si incepu sa mearga pe trotuar cu mainile in buzunarele pantalonilor.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 7:16 am

A zâmbit și și-a adus aminte de mașină. Și-a dat o mână peste frunte și a ieșit afară în grabă. Mașina nu se mișcase, sor-sa nu plecase deja. A dat din umeri și a privit în jur. Șoferul plecase.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 7:24 am

In scurt timp ajunsese acasa, inainte sa intre inspira adanc are in piept, stia ca-l astepta o morala mare de la Sarah, dar nu-i prea pasa. Pasi inauntru si se descalta. Urca pe scari in varful picioarelor sperand sa nu fie auzit.
Baiat la varsta mea imi e frica de o fata. marai incet printre buze.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 10:46 am

Andy încă aștepta șoferul. supărat, i-a dat telefon și acesta apăru imediat. Îi ceru să-l ducă acasă sau la un hotel din apropiere. Îi era somn.
Zis și făcut. În câteva minute era la același motel la care stătuse cu Jason după ce s-au cunoscut în biserică. Devenise cunoscut pe acolo, deoarece închiria mereu o cameră dintre 100-105.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 10:52 am

Unde ai fost?! se auzi o voce nervoasa . Baiatul si-a ridicat privirea spre fata care statea in fata lui privindu-l cu ura. Si-a trecut o mana prin par prefacandu-se indiferent.
Nu e treaba ta, si nu mai umbla asa prin casa! a zis analizand-o, era doar intr-un tricou, dupa mintea lui, era nebuna. A trecut pe langa ea si a intrat in camera sa inchizand usa.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 11:00 am

După ce și-a luat camera s-a urcat și a întrat în camera 104. Acolo și-a dat drumul la acel mici televizor și apoi și-a dat jos peruca, apoi bluza. Acel sutien roz, umplut cu vată arăta oribil. L-a rupt, nu l-a dat jos și apoi și-a dat jos și blugii. Parcă era mai bine. ..
S-a dus la duș să scape de tot acel machiaj și toată pudra. Când a intrat în dus, a dat drumul la apă și s-a lăsat în jos, strângându-și genunchii la piept. Dușul = locul unde el poate plânge în voie, fără să fie deranjat.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 11:08 am

Si-a lipit spatele de usa, incercand sa vada daca se mai aude vreun sunet, nu dorea sa fie deranjat, deloc si spera sa nu vina sa-l ia la intrebari. Dupa un scurt timp se arunca in pat luand perna in brate, inspira adanc mirosul de levantica imprimat in material si inchise usor ochii, se simtea obosit si gandurile sale erau imprastiat, avea nevoie de somn.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 11:11 am

Tocmai descoperise ceva, nu de mult timp : putea să-și transmită gândurile unor persoane. A zâmbit și a ieșit din dus, și-a pus un prosop în jurul taliei și se uită pe fereastră.
Mă auzi? se gândi la Jason. Îl durea capul când făcea asta și nu mergea chiar de fiecare dată, dar dorea să afle un lucru.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 11:15 am

Dechise brusc ochii ridicandu-se in fund. Privi buimac in jur.
E clar inebunesc, am inceput sa aud voci, daca afla Sarah ma duce la nebuni! isi zise si-si duse o mana pe fata inchizand ochii.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 11:17 am

A oftat și a mai încercat o dată.
Jason, mă auzi? Dacă da, gândește-te la Andy, a întrebat din nou, și s-a lăsat pe pat, ca să poată face asta liniștit.
Poate nu mă aude. A spus cu voce tare și a privit tavanul absent.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 EmptyLun Iun 06, 2011 11:23 am

Isi luase mana de pe fata ridicandu-se din pat.
Camera asta e bantuita, dar de unde il stie fantoma pe... se opri brusc marind invlountar ochii.
Andy?! intreba gandindu-se intens la baiat.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Easy...I m here... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Easy...I m here...
Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Oras. :: Cazinou.-
Mergi direct la: