Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Easy...I m here...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyJoi Iun 09, 2011 10:53 am

Nu, n-am vrut să sune așa... chiar nu! s-a întors cu fața bursc la el , gesticulând speriat. Adică... poate că nu-și aduci aminte da ai zis ă nu știi ce-i dragostea..ei află sunt și persoane care și-au încuiat inima și au aruncat cheia după mii și mii de suferințe. a spus ducându-și mâna la piept, apoi strânse materialul bluzei.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyJoi Iun 09, 2011 11:14 am

Nu stia de ce, dar corpul incepu sa-i tremure, nu era de nervi, asta era sigur, nu era chiar atat de nervos pe cat parea. Ofta scurt privindu-l, chiar nu stia ce sa mai zica, se simtea intr-un film siropos de prost gust.
Bine, m-ai inchis, multumit? il privi.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyJoi Iun 09, 2011 11:20 am

Bine. a spus scurt, dar încet și a privit în jur. S-a dus la fereastră și s-a urcat pe balcon. Nu era în obiceiul lui să fugă, dar asta simțea atunci. A întins brațele și a sărit, aterizând încet pe asfalt, folosindu-se de aripi. Privi în sus și oftă. A clipit de câteva ori și a început să meargă spre casa lui.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyJoi Iun 09, 2011 11:28 am

S-a dus repede la balcon si privi in jos.
Andy, daca nu vrei sa devin mai nervos decat sunt si daca vrei sa ma mai vezi vreodata,intoarce-te aici, acum! a strigat dupa baiat, apoi si-a dus o mana la gat, simtind o durere groaznica.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyJoi Iun 09, 2011 11:33 am

S-a întors și l-a privit . A oftat.... nu-i venea să creadă că el chiar o să se întoarcă la Jason. A sărit și s-a dus repede la balcon, dar nu a mai intrat, ci a stat acolo, privindu-l. A vrut să se apropie de el și să-l întrebe dacă e bine, dar s-a abținut și nu a mișcat niciun deget.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyJoi Iun 09, 2011 11:41 am

A tusit scurt, apoi l-a privit.
Stiu! E vina mea, probabil am vazut doar lucrurile care-mi displac la tine si am uitat total sa-ti vad si calitatile. a oftat privind intr-o parte. Nu-i venea sa creada ca el spunea astfel de lucruri.
Inca o sansa? Pff...e chiar prea mult si pentru mine care trebuie s-o primesc, dar...chiar nu mai merge sa continuam asa. a spus incet.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyJoi Iun 09, 2011 11:47 am

S-a așezat cu fundul pe balcon, și-i zâmbi dulce.
Asta pentru că sunt prea distras, aerian..și pot să înșir mult mai multe. a spus privindu-l . Probabil că dragonii nu sunt compatibili cu nimeni.. a râs scurt și i-a pus mâna pe cap. O șansă? Mereu o să ai de la mine.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyJoi Iun 09, 2011 11:57 am

Esti asa de...bun, adica...eu fac precum un disperat, te cert din nimicuri, incep sa te fac in toate felurile si tu...tu ma ierti? ridica o spranceana si chicoti.
Sigur nu esti de pe planet asta.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 3:38 am

Cine știe? Sunt poate venit de pe pluto! a pus dând din picioare fericit. Nu âîi trecuse încă supărarea, dar nu dorea să afle.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 3:50 am

Si-a incrucisat mainile la piept privindu-l serios.
Inceteaza sa te mai prefaci, nu-mi plac oamenii falsi, nu-mi inspira deloc incredere!
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 4:24 am

Zâmbetul i-a dispărut de pe față și își puse mana strângă în spatele capului.
Ai dreptate... a spus închizând ochii. A oftat și l-a fixat cu privirea.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 4:37 am

Il privea zambind, mai avea putin si incepea sa rada, pana si el se credea nebun sau poate chiar era.
Spune-mi sincer acum, tu chiar ma iubesti? Si daca raspunsul este afirmativ spune ce iubesti la mine. stramba din buze.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 9:49 am

Chiar te iubesc și țin la tine. a spus serios , privindu-l. Oftă și închise ochii. Ce-mi place la tine? Ochii tăi, faptul că ești așa drăguț cu o persoană ca mine. completă în gând, îl privi , zâmbetul tău dulce, câteodată îmi place cum te comporți așa.. rece, și nu știu de ce.. a luat o gură mare de aer și și-a întins degetul arătător spre el. Tot! a spus retrăgându-și mâna.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 10:06 am

A inceput sa rada privindu-l.
Tot? repeta ridicand o spranceana.
Tu esti tipul de persoana care chiar daca as vrea sa te parasesc nu pot, esti magnific, ma faci sa ma pierd doar cand te privesc si...ma bucur nespus de mult ca te-am cunoscut! a spus vesel.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 10:19 am

A aplecat capul într-o parte copilăros și a zâmbit.
Mă bucur că simți asta. a spus fericit și a sărit în fața lui. Și-a ridicat mâna să i-o pună pe cap, dar și-a retras-o, cu gândul că ar fi mai bine să se maturizeze. S-a dat mai aproape de el, s-a ridicat pe vârfuri și i-a dat un sărut scurt pe obraz.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 10:43 am

Si-a pus mainile pe umerii sai si l-a dat cativa pasi in spate.
Nu mai face asta, numai cand iti simt parfum inebunesc, nu vrei sa fi violat chiar de propriul iubit, nu? ridica o spranceana chicotind.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 11:30 am

Nu pot să te pupicesc? a spus un pic supărat și l-a privit lung. Unul singur și gata! a spus închizând ochii și îndemnându-l pe el să-l sărute.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptyVin Iun 10, 2011 11:47 am

A chicotit dand afirmativ din cap. L-a prins usor cu o mana de talie si l-a tras mai aproape. Si-a lipit buzele de ale sale inchizand ochii. Voia sa-l devoreze cu totul, insa trebuia sa aiba rabdare, sa lase lucrurile sa decurga incet.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptySam Iun 11, 2011 12:15 am

L-a mușcat încet de buză și a deschis ochii. Și-a îndepărtat capul și i-a zâmbit. Mușcatul era un obicei vechi de-al lui de care dorea să scape, dar nu reușise.
Nu te superi dacă mușc, nu? Ah..nu, consideră-te privilegiat.. mușc numai pe cine iubesc cu adevărat. a pus și apoi a zâmbit larg.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptySam Iun 11, 2011 12:34 am

A chicotit privindu-l, i-a pus o mana in cap ciufulindu-i parul.
Atunci transforma-te in vampir. zambi cald privindu-l.
Oh, si sa stii ca ma simt flatat! si-a dus o mana pe piept chicotind.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptySam Iun 11, 2011 12:44 am

Hmm.. mă gândeam, dacă vampirii pot transforma pe alții, pe mine mă pot transforma ? a întrebat pe un ton dulce și a privit tavanul. Că nu mi-ar plăcea.. cred.. dar tu, poți să transformi pe alții? Ca tine mi-ar plăcea să fiu.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptySam Iun 11, 2011 12:53 am

Si-a dus o mana la ceafa zambind chinuit.
Da? Ti-ar placea? Atunci sa facem schimb, eu unul nu m-as supara daca as putea sa ma transform in ce doresc. Dar nu cred ca e posibil sa facem schimb de rase! a dat simplu din umeri oftand.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptySam Iun 11, 2011 3:25 am

Păcat... a spus zâmbindu-i. Dar să știi, că numerge să mă transform în tot ce-mi doresc... a zis oftând supărat. I-a luat mâna într-alui și l-a privit.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptySam Iun 11, 2011 3:33 am

Nu?! Uff...cam naspa. Dar tu in ce ti-ai dori cel mai mult sa te transformi? intreba calm privindu-l.
Cel...cel...cel...cel...cel mai mult. se prosti precum un copil mic.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 260
Data de inscriere : 01/06/2011

Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 EmptySam Iun 11, 2011 3:37 am

Păi... am încrcat să iau forma profesorileo..și nu știu de ce , nu a mers... cumva profii sunt..vampiro-vrajitor-colaci? a întrebat la fel de copilăros și apoi a oftat.
Defapt..nu mi-am folosit niciodată puterile la maxim, nu știu ce pot să fac...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Easy...I m here... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Easy...I m here...   Easy...I m here... - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Easy...I m here...
Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Oras. :: Cazinou.-
Mergi direct la: