Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La-la land machine

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyLun Iun 13, 2011 11:26 pm

Si-a continuat cercetarea,incepand sa se joace cu sfarcurile lui.Adora sa-l faca sa simta placere.L-a privit seducator.
Si ce i-ai facut pustiului si eu te-asi omora?
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyLun Iun 13, 2011 11:31 pm

Si-a muscat buza pana la sangerare gemand usor de placere.
N-n-nu e vorba de ce i-am facut, de ce i-am zis mai exact, uhm..si nu-ti face griji, n-am trecut la lucruri serioase, e prea sensibil. a incercat sa vorbeasca, luand din cand in cand cate o gura de aer.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 4:12 am

S-a intins,lingandu-i sangele.Si-a coborat mana dreapta pe abdomenul lui,coborand si sarutand acea portiune.Pielea lui era atat de buna...
Ghinionul lui...a soptit el seducator,cautand flamand buzele lui.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 4:25 am

Si-a lipit fara ezitare buzele de ale baiatului, ducandu-si mainile pe umerii sai. S-a lasat cu capul pe perna si a inchis ochii dezlipindu-si buzele.
Stii? Mie mi s-a facut cam somn, ma trezesti si pe mine maine de dimineata si..poti ramane in forma umana, o sa-i spune Sharei ca esti un coleg. a glumit prefacandu-se ca doarme.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 6:47 am

S-a prefacut bosumflat si s-a ridicat de pe el,privindu-l de sus.
Ok,dar pacat ca n-o sa-ti amintesti toate lucrurile pe care o sa ti le fac cand o sa dormi...a spus el cu o voce inocenta,un zambet pervers aparandu-i pe fata.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 6:58 am

A deschis un ochi zambind chinuit.
Ce-ce-ce o sa-mi faci? intreba, apoi se aseza pe burta pe canapea cu capul pe perna.
N-ai ce sa-mi faci cat timp eu dorm, pentru ca te simt si n-ai vrea sa stii ce va urma chicoti si inchise ochii.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 7:04 am

A zambit,lasandu-l sa faca ce vrea.S-a asezat usor pe fundul lui si i-a impins bluza,lasandu-i spatele gol.
Ah...dar este prea irezistibil!Si ce o sa imi faci?a continuat el inocent,urmarind cu limba linia coloanei si sasandu-i o dara umeda pe piele.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 7:11 am

A deschis brusc ochii simtind un fior rece cum ii strabate corpul. Si-a muscat buza inferioara inchizandu-si din nou ochii, a scos un oftat de placere si a zambit din coltul gurii.
Stii ca s-ar putea ca Sarah sa intre pe usa si sa ne vada, nu?
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 7:21 am

Acuma se bosumflase de tot.S-a dat jos de pe canapea.I-a zambit si si-a pus bluza.Dupa cat incerca sa scape de asta,se vedea clar ca nu-i placea.A oftat.
Stiu...si o sa gaseasca un ogar.a spus el usor trist.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 7:31 am

S-a ridicat de pe canapea rapid.
Ce? Nu! Nu ogar, uite, imi pare.. se opri brusc dandu-si cu palma peste frunte.
Nu ajunge, nu? Hai, promit ca de data asta nu mai scot nici un cuvant. ridicase mainile in aer privindu-l copilaresc.
Da,hai sus, la mine in camera, canapeaua asta e tare. O sa ma lasi cu sechele. chicoti
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 7:54 am

A zambit ametit.S-a intins usor,indreptandu-si coloana.
Ok,dar daca nu vrei sa faci asta,eu nu te fortez...doar spune-mi.a spus el cu un zambet vesel pe fata,simtind ca interiorul lui se sfarama.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 8:04 am

Ridica o spranceana.
Eu doar ma prosteam acum cateva minute, normal ca vreau. zise urcand scarile. S-a intors cu privirea spre el zambind malefic.
Si-a trecut limba peste degetul aratator de la mana dreapta si i-a facut cu ochiul.
Sunt sigur ca esti mult mai fierbinte decat pari. a spus pe un ton pervers trecandu-si limba peste buze.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 8:10 am

A rosit tot,purtand un ranjet pervers pe fata.Si-a muscat buza cand a vazut gestul seducator,abtinandu-se sa nu-l ia pe sus.
Nici nu stii...a spus el pe o voce perversa.De data asta n-o sa ma las asa usor.a ranjit din nou.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 8:16 am

Asa ai spus si ultima data si tot mi-ai cazut in plasa. chicoti, apoi scoase copilaresc limba la el. Urca scarile si intra in camera aruncandu-se direct in pat, privi ceasul de pe noptiera, era destul de tarziu, stramba din nas dandu-si seama ca trebuie sa fie la scoala, de parca i-ar fi pasat.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 8:30 am

Simtea ca incepe sa se ambaleze,dar si-a recapatat rapid calmul.S-a asezat langa el in pat si si-a pus capul pe pieptul lui.Era atat de linistitor.L-a privit cald,incepand sa se joace cu parul lui.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 8:36 am

Si-a pus o mana la gura inceracnd sa se abtina din ras, ii veneau in minte unele momente si simtea ca explodeaza. A inspirat adanc aer in piept calmandu-se. Si-a dus privirea spre baiat punandu-si din nou mana la gura pentru a nu rade.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 8:45 am

L-a privit curios,ridicandu-se usor.
Ce s-a intamplat?Sper ca nu ai ganduri cum ca m-asi imbraca in fata,fiindca nu vreau sa mai repet experienta!
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 8:52 am

A dat negativ din cap, apoi s-a ridicat in fund privindu-l.
Ceee te-ai imbracat in fata? a intrebat si a inceput sa rada.
Ai o poza? Cum aratai? Erai sexy? Purtai fusta sau rochie? Aveai si sutien? puse repede fiecare intrebare in parte privindu-l curios.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 8:56 am

S-a inrosit tot.
Nu mi-am facut poza,purtam rochie si sutien,dar in vecii vecilor nu mai fac asta,fiindca ma rugam ca sa ies viu de acolo!a spus el,framantandu-si mainile.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 9:01 am

Si..ma rog, unde erai? intreba punandu-si mainile peste ale lui, pentru a se opri.
Intr-un bar de homo? puse urmatoare intrebare la scurt timp dupa prima. Clipi des si copilaresc asteptand un raspuns.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 9:07 am

S-a inrosit si mai mult.
Uhhh...eram pe teritoriul vrajitorilor si eu trebuia sa trec o portiune mica.Eram prea obosit sa ma transform,asa ca am furat niste haine de femeie,mi-am dat cu mult ot parfum,am luat si o peruca si am suportat privirile lor perverse,rugandu-ma sa nu ma violeze...a spus el scandalizat.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 9:12 am

A inceput sa rada privindu-l.
Waa...ce tare..asta a fost buna! a zis continuand sa rada dand cu pumnul in pat.
Trebuia sa-ti vad privirea, pana acum ti-am vazut cam toate privirile, dar p`asta nici de atat, poti sa imiti acel moment? intreba asezandu-se in stil turcesc.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 9:18 am

S-a ridicat de pe pat si si-a infasurat un cearceaf in jurul taliei,a luat un papuc si a imitat cum alearga.A ridicat usor cearceaful ca sa nu se impiedice,iar cu mana cealanta a agitat amenintator papucul,avand o privire amestecata intre frica si nervozitate,bombanind ceva cu o fata oripilata.
Fundul meu va fi in pericol daca mai stau printre astia...a bombanit el in continuare.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 9:20 am

A inceput sa rada lasandu-se pe spate.
Esti mortal! a spus printre rasete. A scos telefonul din buzunarul blugilor si i-a facut o poza zambind din coltul gurii.
Asta sigur va ajunge pe site-ul scolii. fluiera fals privind tavanul.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 EmptyMar Iun 14, 2011 9:25 am

Si-a ingustat ochii si a aruncat papulcul,urmand si el.S-a lasat pe el amenintator si a zambit inocent.
Daca nu stergi poza,voi avea grija ca tu sa ajungi deja travestit acolo!I-a sarutat scurt buzele,pregatindu-se pentru a-l travestii.A mers in camera roscatei si s-a intors de acolo cu o intreaga trusa de machiaj.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La-la land machine - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 16 Empty

Sus In jos
 
La-la land machine
Sus 
Pagina 16 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Campus :: Academia. :: Acoperis-
Mergi direct la: