Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La-la land machine

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 2:41 am

A ridicat capul si a marait usor.Nu avea de gand sa il faca sa sufere.A oftat invins si s-a transformat in om,asezandu-se langa el.
Eu am vrut decat sa nu ti se intample ceva rau.Ce este gresit in asta?a oftat el,privindu-l rece.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 2:46 am

Mda...merci, acum ma simt super vinovat, Lucifer in persoana. a spus incet, cat pentru el privind in alta parte. S-a ridicat de pe canapea.
Ai dreptate e vina mea, nu trebuia sa chiulesc de la ore, asa nu te cunosteam. si-a trecut o mana prin par privind tavanul.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 7:42 am

A ramas socat,incercand sa nu izbucneasca,dar era deja prea tarziu.Ochii i s-au intunecat si vocea i-a devenit joasa si amenintatoare.
Imi pare rau ca m-am bagat ca nesimtitul peste viata ta.Se pare ca era foarte frumoasa inainte sa apar eu!a spus el,amenintator,ridicandu-se brusc.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 7:53 am

S-a pus in fata lui cu mainile incrucisate la piept privindu-l, desi era mai invarsta era si mai mic de inaltime, decat baiatul din fata sa.
Da! Exact, wow ai castigat un premiu cumva la ghicit?! si-a dat ochii peste cap, simtind cum tot corpul a inceput sa-i tremure. A simtit ca i se inmoaie genuchii si a cazut jos.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 8:02 am

A scrasnit din dinti furios.Era chiar prea mulc ca sa mai inghita ceva!
Da,am castigat chiar premiul intai din fericire,iar tu ai castigat plecarea mea!L-a privit rece cum se prabuseste.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 8:09 am

Nu, stai! Nu pleca, esti nebun? Inca ploua! a zis speriat ridicandu-se de jos repede. L-a prins de mana privindu-l in ochi
Iarta-ma fac orice, dar nu pleca. a zis dand afirmativ din cap.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 8:20 am

A ras incet.
Nu aveam de gand sa plec acum.Si asa m-ai pierdut.Distreaza-te cu cealanta persoana!A ranjit crud,transformandu-se din nou in ogar si muscandu-l usor de mana.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 8:27 am

Auci. s-a retras bosumflandu-se copilaresc. Si-a dat ochii peste cap.
Macar copilul ala ma accepta asa cum sunt, daca ti-as face tie ce i-am facut lui cred ca m-ai omori pe loc. si-a reluat locul pe canapea tinand perna in brate.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 8:32 am

Mda,acum era si pedofil.A oftat si s-a transformat din nou.
Ce i-ai facut?l-a intrebat el serios,privindu-l incordat.Catodata se ura pe sine pentru ceea ce facea,dar asta era el...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 8:37 am

Nu cred ca te intereseaza pe tine. a zis serios si s-a ridicat de pe canapea cu perna in brate.
Oricum merci de companie, a fost o placere sa intalnesc o persoana mai mincinoasa decat mine. a zis razand fals si a intrat in bucatarie.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 8:47 am

A strans din dinti.Nu mai putea suporta nici o secunda prezenta lui.Mai bine lesina!
Norocul tau!a spus el furios.S-a indreptat spre hol si a inchis usa usor,incepand sa alerge prin ploaie.Asa era mult mai bine.Daca voia sa scape de el si sa fie cu iubitul,atunci chiar asa avea sa fie!A continuat sa alerge,ignorand raceala care pusese stapanire pe el.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 8:57 am

S-a asezat la masa si si-a pus capul pe perna inchizand ochii, i-a deschis dupa aceea si s-a intors in sufragerie.
Corbin? intreba cautandu-l pe baiat. A marit involuntar ochii simtind cum i se taie respiratia.
Nu-mi spune ca.. a iesit grabit pe usa privind in toate partile speriat.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:01 am

A tasnit,fortandu-si toti muschii sa coopereze cu mintea lui.Acum nu mai avea nimic de pierdut.Singurul motiv il ura.A continuat sa faca asta pana cand a simtit ca cedeaza.A strans din dinti si cu o ultima fortare,a mai parcurs cativa metrii.A zambit fericit,prabusindu-se.Macar acum nu mai avea pe nimeni
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:04 am

Pff....ce naiba? intreba ducandu-si mainile in par. Inspira si expira linistit, apoi se transforma in forma sa animala, nu prea facea asta, prefera sa fie om, decat lup si unul de o dimensiune mai mare decat cel normal, norocul sau ca era negru si se putea cufunda in intuneric. A inceput sa alerge luandu-se dupa parfumul baiatului.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:09 am

A simtit impactul dur cu cimentul si raceala apei care cadea incet.A gemut usor,stiind ca acestea pot fi ultimele lucruri pe care le va simtii.A inredeschis ochii si a privit zambitor peisajul deprimant.Dupa cateva minute si-a dat ochii peste cap,pierzandu-si cunostiinta.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:13 am

Se opri brusc privindu-l pe baiat, stia ca nu poate sa se transforme in om din cauza ca era prea obosit sa faca asta. L-a lins incet pe fata, apoi la impins cu labele sub un copac.
Trezeste-te!! a tipat insa s-au auzit numai latraturi, stramba din nas aducandu-si aminte ca era momentan animal. S-a asezat jos si l-a tras pe baiat langa el, sperand sa se incalzeasca cat de cat.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:22 am

A simtit ceva cald langa el.Si-a deschis usor ochii si a privit lupul de langa el.Ce norocos era...nici nu putea sa moara!L-a imbratisat si a inceput sa planga ca un bebelus.Nu se mai putea abtine...
Multumesc ca m-ai salvat lupule...se pare ca cuiva inca ii mai pasa de o persoana ca mine...L-a privit dragastos,imbratisandu-l inca o data.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:26 am

A zambit incet si s-a lasat imbratisat, dand incet cu botul in el. Il linse pe fata apoi il trase mai aproape inchizand ochii. Avea noroc, intr-un fel, ca nu stia cine e, altfel sigur iar fugea de langa el. Ofta scurt privindu-l trist.
Cuiva ii pasa mai mult decat crezi de tine, dar se pare ca tu esti prea orb sa ma vezi. isi spuse ridicandu-si privirea. Ploaia se oprise.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:33 am

A oftat,dandu-si parul de pe ochi.
Nu-ti face griji lupule...sunt obijnuit cu suferinta cea mai cruda,iar destinul mi-a luat din nou fericirea.S-a uitat la cer.Inca o noua viata ma asteapta,sau mai bine zis moartea,fiindca nu mai am pentru ce sau cine sa traiesc.Sunt sigura ca celalant iubit al celui pe care il iubesc va avea grija in lipsa mea si...si vor fi fericiti.Un suflet mai putin nu conteaza...a inceput sa planga din nou.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:38 am

A marit ochii privindu-l putin uimit, s-a dat in spate si a revenit la forma umana. S-a ridicat in picioare si si-a indreptat spatele. S-a lasat in jos, in fata baiatului si l-a plesnit.
O singura data sa mai repeti asta si-ti garantez ca te voi servi la cina! marai nervos. Ii prinse fata in palme privindu-l in ochi.
Uita-te atent la mine, n-as putea sa respir fara tine si tu ai tupeul sa spui asa ceva?
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:45 am

Si-a pus socat mana la locul lovit si a inceput din nou sa planga.Era usurat ca el fusese acel lup,insa era sfasiat fiindca il ranise din nou.L-a imbratisat puternic.
Te iubesc mai mult decat crezi tu ca pot s-o fac...si nu vreau sa ti se intample ceva..as fi in stare sa fac orice pentru tine!a spus el,plangand si mai tare.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:54 am

Ofta privindu-l, ii era intr-un fel mila, in plus nu-i placea sa-l vada plangand
Chiar ai face orice ? Atunci fa doua lucruri pentru mine, sunt cele mai importante dorinte pe care le am si daca spui tu ca ai face orice, ma gandesc ca ai putea sa-mi indeplinesti doua dorinte, nu?
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 9:56 am

A zambit trist,gandindu-se la cele mai rele lucruri care ar putea sa i le ceara.A inspirat adanc si l-a privit serios.
Desigur!Spune si ti le voi indeplini!
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 10:05 am

Pai 1. Vreau sa ma ierti pentru toate lucrurile pe care ti le-am spus, trebuie sa te inveti cu mine, sunt o fire foarte schimbatoare, precum vremea. si-a ridicat zambind privirea spre cer.
Si a doua dorinta si cea mai importanta, nu vreau sa te mai vad plangand, nu poti sa-ti dai seama cat ma ranesc lacrimile tale. ofta.
Deci, poti sa mi le indeplinesti? zambi larg si copilaresc.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 EmptyLun Iun 13, 2011 10:11 am

A oftat usurat.Desigur ca avea sa-l ierte!Si-a sters lacrimile si i-a zambit,imbratisandu-l.
Sigur ca o sa ti le indeplinesc!L-a privit trist.Sigur avea sa aiba o viata frumoasa...
Sus In jos
Continut sponsorizat





La-la land machine - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 14 Empty

Sus In jos
 
La-la land machine
Sus 
Pagina 14 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Campus :: Academia. :: Acoperis-
Mergi direct la: