Night World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La-la land machine

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:14 am

Oh, si poti sa nu mai fi gelos? si sa nu-mi mai scoti ochii? Nu da vina pe mine pentru tot ce se intampla, nu cred ca e vina mea. a spus incet trist si l-a imbratisat la randul sau pe baiat.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:19 am

A oftat.Avea derptate.Fusese un egoist.Niciodata cineva nu avea sa fie al lui pe deplin.
Stai linistit...sunt obijnuit cu asta.Poti chiar sa renunti intr-un sfarsit la mine si nu voi mai fi atat de afectat,fiindca am mai trecut prin asta...a zambit trist,indepartandu-se de el.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:23 am

A stat putin pe ganduri.
Mda...pot renunta la tine, ai dreptate. a zis bosumflat.
Uhm...am doar o intrebare, se poate trai fara aer? se ridica de jos intinzandu-si spatele.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:27 am

S-a oprit si l-a privit ciudat.La aceasta intrebare chiar nu se astepta.Stia ca nu se poate traii cu aer si stia ca ii spusese ca nu poate traii fara el...
Este practic imposibil...de ce?
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:32 am

Vezi? Tu esti sursa mea de viata, tu esti aerul ce-l respir, cum vrei sa traiesc fara tine? Vrei cumva sa mor? se bosumfla ducandu-si mainile la talie.
Hai, sa mergem! ii facu semn luand-o incet inainte.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:38 am

A zambit.Se asteptase la asta,dar corpul lui nu.S-a inrosit pana la urechi,nestiind cum sa raspunda.L-a urmat tacut,incercand sa fabrice un raspuns.
Nici eu nu pot traii fara tine...ca si caldura din corpul meu.Asi murii fara ea...S-a inrosit si mai mult,privind in jos.Nu avea curaj sa-i vada reactia.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:46 am

S-a oprit intorcandu-si privirea spre el, chicoti.
Iar te-ai inrosit, esti asa cute cand faci asta. zambi larg, apoi il saruta scurt pe buze.
Cam cat crezi ca este ceasul? intreba privind cerul si-si continua drumul.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:51 am

A privit spre cer si a zambit.Se simtea oarecum mai bine...
Cred ca este miezul noptii...ce frumos.A spus el melancolic,privind stelele.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:54 am

Se opri brusc, apoi deschise usa casei, se descalta si pasi inauntru facandu-i semn sa-l urmeze. Intra in bucatarie si isi lua o doza de cola din frigider. Se arunca pe canapeaua din sufragerie si isi dadu tricoul ud, jos.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:59 am

S-a asezat pe canapea si a asteptat sa se intoarca din bucatarie.Cand i-a vazut muschii bine conturati nu a putut sa se abtina si s-a uitat lung la el,obrajii capatand noante din ce in ce mai aprinse.Un gand nu tocmai curat i-a trecut prin minte,facandu-i nasul sa sangereze,iar el nici nu isi daduse seama de asta.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 11:04 am

S-a lasat pe vine in fata lui privindu-l.
Hei, esti bine? Iti curge sange din nas, cumva ti-a crescut tensiunea? intreba ingrijorat. S-a ridicat si a luat un servetel. L-a impins pe spate, pe canapea si s-a pus desupra lui, apoi a inceput sa-i stearga incet sangele.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 11:14 am

S-a inrosit si mai mult,vazand ca sta peste el.Si-a tinut respiratia inconstient,ametind de tot.Era un idiot!In veci vecilor nu avea sa se intample asta...a oftat usor,,incercand sa-si calmelmeze corpul.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 11:19 am

A aruncat servetelul pe jos si si-a trecut limba peste buzele baiatului. S-a lasat incet in jos si a inceput sa-i sarute gatul, in timp ce-si misca doua degete pe abdomenul lui. Isi lasa mana sa alunece in boxerii baiatului, zambind putin malefic, din coltul gurii.
Corbin.. ii pronunta numele pe un ton pervers, trecandu-si limba peste lobul urechii acestuia.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 8:19 pm

A gemut usor,punandu-si repede mana la gura,pentru a nu lasa si alte sunete sa iasa.S-a incordat usor,raspunzandu-i valului de placere care ii invadase intreg trupul.Numele lui pronuntat in asemea fel il facea sa se inroseasca tot si sa scoata un mic geamat.Nu era tipul care sa se dea usor cuiva,dar el...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 9:12 pm

L-a privit cu coada ochiului, zambind din coltul gurii. S-a gandit sa plece din nou, insa si-a dat seama ca era prea nesimtit daca facea asta. I-a dat tricoul jos baiatului si a inceput sa-i sarute abdomenul.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 9:17 pm

Fiecare atingere a lui ii facea trupul sa arda si sa se topeasca de placere.S-a uitat in alta parte.Nu avea curajul sa-i arate fata lui inecata de placere.Si-a muscat usor degetele,oprind gemetele care ii ieseau din intreaga fiinta.Era prea frumos ca sa fie adevarat...
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 9:27 pm

Si-a trecut limba peste locurile sarutate si a urcat incet in sus. L-a privit in ochi chicotind.
Stii ce as putea sa fac eu acum? intreba zambind usor malefic. Isi trecut limba peste gatul baiatului, apoi il musca incet lasandu-i un semn rosiatic pe gat peste care trecu limba.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 9:31 pm

A intredeschis ochii,incordandu-se la contactul buzelor lui flamande cu gatul lui sensibil.Stia ca il marcase,dar nu-i pasa.Voia sa fie al lui...a gemut,arcuindu-se usor.
C-ce?a spus el cu o voce inecata de placere.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 9:40 pm

A simtit cum imi fior dulce ii strabate tot corpul cand i-a auzit vocea. Poate nu trebuia sa puna intrebarea, a inspirat adanc aer in piept.
As putea sa-ti spun "Nu acum iubire" si sa ma car in camera mea. a chicotit jucandu-se cu o mana cu organul baiatului.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 9:46 pm

A marit ochii,incercand sa il opreasca.Nu mai putea sa-si inghita saliva de atat placere.A inceput sa geama incet,chinuindu-se sa se ridice.S-a incolacit de bratul lui,gafaind si incercand sa reziste placerii din ce in ce mai intense care il topea.Si-a pus capul pe umarul lui,gafaindu-i si gemandu-i in ureche.
Nngh...nu face asta...te implor...a spus el,chinuindu-se sa vorbeasca intre gemete.I-a lins usor urechea.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 9:50 pm

De ce n-as face-o? ridica o spranceana privindu-l cu coada ochiului. Ofta incercand sa nu inceapa sa rada, daca se gandea mai bine chiar era amuzant.
Nu poti sa-ti dai seama ce usor esti de manevrat, parca erai mult mai puternic decat mine. Acum cateva minute mai ca voiai sa ma ucizi si acum ma implori sa nu incetez? a spus trecandu-si limba peste doua degete.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:21 pm

A oftat,incercand sa-si calmeze corpul.Avea dreptate.S-a impins de langa el,privindu-l rece.El era singura persoana in fata careia cedase si tocmai el voia sa se opreasca!Si-a aranjat parul,ignorandu-l.
Bine,atunci o sa fiu mai greu de obtinut,a spus el serios.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:27 pm

Cat pot sa te schimbe niste vorbe, acum daca as incepe sa plang si ti-as spune ca te iubesc, ai deveni la fel ca inainte. a zis ganditor.
Hai sa lasam balta tampeniile astea, eu te vreau si tu stii ca mori de nerabdare. zambi din coltul gurii. L-a prins de mana si l-a tras peste el. I-a apucat cu dintii buza inferioara si a tras incet de ea, apoi si-a lipit buzele de cele ale baiatului inchizand ochii
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Corbin

Corbin


Mesaje : 332
Data de inscriere : 02/06/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 10:55 pm

A ranjit,lasandu-se prada lui.A inchis ochii,concentrandu-si toata puterea pentru a schimba locurile.
Si eu sa am parte de toata placerea?Nu prea cred!a spus el inocent,bagandu-i mana sub tricou si mangaindu-i senzual pielea.
Sus In jos
Jason
Admin
Jason


Mesaje : 519
Data de inscriere : 13/05/2011

La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 EmptyLun Iun 13, 2011 11:03 pm

Isi lasa capul putin pe spate muscandu-si buza inferioara, simtea cum fiori dulci de placere ii strabat corpul.
Chiar esti usor de manevart din cuvinte. si-a spus in gand privindu-l pe baiat, zambi din coltul gurii, apoi chicoti incet. Si-a trecut limba peste buze fara sa-l scape din privire.
Sus In jos
https://blacknight-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





La-la land machine - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: La-la land machine   La-la land machine - Pagina 15 Empty

Sus In jos
 
La-la land machine
Sus 
Pagina 15 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Night World :: Campus :: Academia. :: Acoperis-
Mergi direct la: